Moje konto Moje konto

Bhringaraj Herbata na Wzrost włosów 100g EA

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Indeks/kod produktu: 8594060590219

Waga: 0.00 kg

Producent: Everest Ayurveda

Opis produktu Bhringaraj Herbata na Wzrost włosów 100g EA

BHRINGARAJ 100g

Suplement diety

Ajurweda” (ayurveda) znaczy „wiedza o życiu”, bądź „sztuka życia”. Jest to sanskrycki termin, gdzie „ajus” znaczy życie, a „veda” wiedzę, mądrość. Jako, że „życie” jest synonimem „zdrowia”, ajurweda jest wiedzą o zdrowiu. Ajurweda to najstarszy na świecie system medyczny i filozoficzny, wywodzący się ze starożytnych Indii, z przed pięciu tysięcy lat.

Zioła są podstawą tradycyjnej medycyny ajurwedyjskiej, która wykorzystuje je w przeróżych kombinacjach. Każde zióło ma różnorodne odzdziaływanie, które zależy od proporcji zmieszanych składników, wzmacniających lub osłabiających ich specyficzne działanie.

Bhringaraj to suplement diety polecany dla osób chcących utrzymać zdrowie włosów i skóry.

Eclipta alba pomaga utrzymać zdrowie skórypoprzez wspieranie układu nerwowegoi układu odpornościowego. Emblica officinalis przyczynia się do zdrowia przewodu pokarmowego. Centella asiatica pomaga utrzymac dobraązdolność poznawczą.

Zalecane spożycie: Zaleca się spożywać do 6 g produktu dziennie. Jedną łyżeczkę suszu roślinnego tj. 2 g zalać ok. 200 ml wrzątku i gotować od 3 do 5 minut, ciepłą herbatkę spożywać 3 razy dziennie najlepiej przed jedzeniem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Skład: Eclipta alba hass( Bhringaraj-liść)k, embilica officinalis (liściokwiat garbnikowy-owoc), centella asiatica (wąrotka azjatycka-liść).

Producent: Everest Ayurveda

Opakowanie: 100g

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl