Moje konto Moje konto

Abhaya Herbata na miazdżycę i żylaki 100g EA

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Indeks/kod produktu: 8594060590226

Waga: 0.00 kg

Producent: Everest Ayurveda

Opis produktu Abhaya Herbata na miazdżycę i żylaki 100g EA

ABHAYA 100g

Suplement diety

„Ajurweda” (ayurveda) znaczy „wiedza o życiu”, bądź „sztuka życia”. Jest to sanskrycki termin, gdzie „ajus” znaczy życie, a „veda” wiedzę, mądrość. Jako, że „życie” jest synonimem „zdrowia”, ajurweda jest wiedzą o zdrowiu. Ajurweda to najstarszy na świecie system medyczny i filozoficzny, wywodzący się ze starożytnych Indii, z przed pięciu tysięcy lat.

Zioła są podstawą tradycyjnej medycyny ajurwedyjskiej, która wykorzystuje je w przeróżych kombinacjach. Każde zióło ma różnorodne odzdziaływanie, które zależy od proporcji zmieszanych składników, wzmacniających lub osłabiających ich specyficzne działanie.

Abhaya to suplement diety dla osób dbających o dobrą kondycję swojego układu sercowo- naczyniowego.

Terminalia bellirica przyczynia się do zdrowia układu sercowo-naczyniowego, korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Terminalia arjuna wspiera funkcjonowanie serca. Andrographis paniculata wpływa na utrzymanie normalnego obiegu krwi. Centella asiatica pomaga utrzymać prawidłowe krążenie żylne. Valeriana officinalis poprawia pracę serca, zwiększa wytrzymałość i elastyzność ścian naczyń krwionośnych i kapilar, normalizuje ciśnienie krwi.

Zalecane spożycie: Zaleca się spożywać do 6 g produktu dziennie. Jedną łyżeczkę suszu roślinnego tj. 2 g zalać ok. 200 ml wrzątku i gotować od 3 do 5 minut, ciepłą herbatkę spożywać 3 razy dziennie najlepiej przed jedzeniem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Skład: Emblica officinalis (liściokwiat garbnikowy-owoc), terminalia chebula (migdałecznik chebulowiec-owoc), terminalia bellerica Bibhitaka-owoc), terminalia arjuna (migdałecznik arjuna-kora), andrographis paniculata )brodziuszka wiechowata-owoc), valeriana officinalis (kozłek lekarsk-korzeń),punica granatum (granat własciwy-owoc).

Producent: Everest Ayurveda

Opakowanie: 100g

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl