Moje konto Moje konto

Urolson Zioła moczopędne fix Kawon

5.93
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 5909990213160

Waga: 0.09 kg

Opis produktu Urolson Zioła moczopędne fix Kawon

Species diureticae

Postać farmaceutyczna: zioła do zaparzania w saszetkach

Zawartość opakowania: 30 x 2,0g

Skład: Jedna saszetka (2,0g) zawiera: Virgaureae herba 0,6g; Betulae folium 0,3g; Levistici radix 0,3g; Equiseti herba 0,2g; Phaseoli pericarpium 0,2g; Taraxaci herba 0,2g; Taraxaci radix 0,2g.

Wskazania do stosowania: Tradycyjnie jako środek moczopędny w kamicy nerkowej i piasku nerkowym, wspomagająco w zakażeniach dróg moczowych.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku upośledzenia czynności nerek lub ostrych stanach zapalnych miąższu nerek. Nie zaleca się stosowania w niedrożności dróg żółciowych, ropniaku pęcherzyka żółciowego oraz niedrożności jelit.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: W kamicy żółciowej stosować w porozumieniu z lekarzem. Nie zaleca się stosowania ziół moczopędnych w przypadku obrzęków spowodowanych niewydolnością serca lub nerek. Jeśli objawy po 7 – 10 dniach przyjmowania naparu nasilają się lub nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem. Ze względu na zawartość korzenia lubczyka podczas stosowania mieszanki nie zaleca się intensywnej ekspozycji na światło słoneczne. Podczas stosowania produktu należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów.

Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Interakcje: Nie znane

Przedawkowanie: Dotychczas brak doniesień.

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Ze względu na brak danych nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Nieznany

Sposób stosowania i droga podania: 2 torebki (4,0g) mieszanki zalać 1 szklanką (200 ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem ok. 15 minut. Pić 3­-4 razy dziennie po 1 szklance świeżo przygotowanego naparu.

Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż 30°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu

Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty.

Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr IL­-5258/LN

Producent: Zakład Zielarski „KAWON - HURT” Nowak sp.j. ul. Krajewice 119, 63-800 Gostyń

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl