Moje konto Moje konto

Aboca Immunomix Ochrona Nosa spray 30ml

37.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 8032472020615

Waga: 0.1 kg

Producent: Aboca

Opis produktu Aboca Immunomix Ochrona Nosa spray 30ml

wyrób medyczny

ImmunoMix Ochrona nosa wspomaga mechanizmy obronne nosa.

Tworzy warstwę mukoadhezyjną, która pomaga w ochronie błony śluzowej przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy i bakterie, oraz zachowuje integralność bariery nabłonkowej jam nosowych.

Ponadto, zbilansowana i standaryzowana osmolalność (750 mOsm/kg) oraz fizyczne działanie myjące pomagają upłynnić i usunąć nadmiar śluzu oraz znajdujące się w nim czynniki patogenne.

Naturalne aromaty z kosodrzewiny i mięty pozostawiają uczucie świeżości.

ImmunoMix Ochrona nosa jest wskazany w celu wspomagania ochrony błony śluzowej nosa przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy i bakterie, które mogą być przyczyną infekcji górnych dróg oddechowych.

Może być przydatny także w przypadku niedrożności i podrażnienia jam nosowych.

Produkt działa za pomocą  niefarmakologicznego mechanizmu funkcjonowania i może być stosowany często, także przez dłuższy czas, ponieważ nie podrażnia i nie wysusza błony śluzowej. 

ImmunoMix Ochrona nosa nie zawiera konserwantów: jego trwałość jest zapewniona dzięki procesowi produkcyjnemu ze sterylizującym systemem filtracji oraz pakowaniu w środowisku kontrolowanym mikrobiologicznie.

Produkt jest zalecany od 2. roku życia.

Zalecany sposób użycia:

Dla dzieci od 2. do 6. roku życia: rozpylić produkt jednokrotnie w obydwu nozdrzach.

Dla dzieci od 6. do 12. roku życia: rozpylić produkt jednokrotnie w obydwu nozdrzach, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.

Dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia: rozpylić produkt dwukrotnie w obydwu nozdrzach, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.

Zaleca się stosowanie ImmunoMix Ochrona nosa kilka razy w ciągu dnia w krótkich odstępach. Po każdym użyciu wyczyścić atomizer za pomocą czystej, wilgotnej szmatki i dokładnie wysuszyć. Aby uniknąć ewentualnego rozprzestrzeniania się czynników patogennych, produkt powinien być używany tylko przez jedną osobę.

Składniki: Frakcja taninowa (z oczaru wirginijskiego), frakcja fenolowa (z czarnego bzu), halit (sól pozyskiwana metodą wydobywczą, nieprzetwarzana chemicznie), woda, gliceryna roślinna, naturalny aromat z kosodrzewiny i naturalny aromat z mięty.

Produkt charakteryzujący się całkowitą zawartością polifenoli jako pirogalol ≥ 80 µg /ml i zawierający halit ≥ 200 µg /ml.

Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Stosować wyłącznie do nosa. Unikać kontaktu z oczami, w razie konieczności przemyć oczy wodą. W przypadku utrzymujących się objawów należy skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Opakowanie: Butelka szklana 30 ml z atomizerem w sprayu 

Dystrybutor: Aboca Polska Sp. z o.o., 40-403 Katowice, ul. Oswobodzenia 1 Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl