Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

pobrane[2].png

Szybki kontakt

+48 517 947 057

info@zielarnia24.pl

Czynne Pn-Pt
09:00-16:00

Dane do przelewu

 

Zielarnia Lawenda 

ul. Matejki 18, 35 -064 Rzeszów

Nest Bank 49 1870 1045 2078 1069 1278 0001

Dostawa

 koszty_dostawy_3.6[1][2].jpg

koszty_new_szczeg[1].jpg

Internetowy sklep zielarski

 

Sprzedajemy najlepsze na rynku preparaty ziołowe. Znajdą tu Państwo suplementy diety wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę herbatek odchudzających, oczyszczających a także uspokajających.

Jako internetowa zielarnia Rzeszów prowadzimy sprzedaż naturalnych kosmetyków, ziół i suplementów diety.

Nasza zielarnia internetowa Lawenda posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Nasze kawy, herbaty, kosmetyki, syropy, zioła i leki ziołowe z pewnością wpłyną na poprawę Waszego samopoczucia.

eko_lisc.jpg

Bio Planet

Bio Planet to jedna z wiodących firm na rynku polskim produkujących i propagujących żywność ekologiczną. Bio Planet żywność to pewność wysokiej jakości produktów, wytworzonych w systemach gospodarstw ekologicznych, co oznacza że Bio Planet żywność została wyprodukowana bez dodatku nawozów sztucznych, pestycydów, hormonów wzrostu oraz bez GMO. Jednocześnie Bio Planet żywność to produkty nieprzetworzone, bogate w naturalne składniki mineralne, witaminy i składniki odżywcze. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo produkty Bio Planet: płatki, otręby, bakalie, kasze, zboża, mąki oraz produkty znane jako „zielona żywność”. Bio Planet żywność to zarówno składniki dobrze znane w kuchni polskiej, jak i produkty spożywcze, które sprawdzą się w potrawach kuchni z całego świata. Firma Bio Planet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, poprzez utrzymanie wysokich standardów kontroli jakości produktów w akredytowanych laboratoriach oraz śledzenie aktualnych trendów w dietetyce. Bio Planet żywność cechuje szeroki wybór najlepszych surowców, co zapewnia klientom dokonanie idealnego wyboru zgodnie z potrzebami żywieniowymi.

Bio Planet

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.