Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

pobrane[2].png

Szybki kontakt

+48 517 947 057

info@zielarnia24.pl

Czynne Pn-Pt
09:00-16:00

Dane do przelewu

 

Zielarnia Lawenda 

ul. Matejki 18, 35 -064 Rzeszów

Nest Bank 49 1870 1045 2078 1069 1278 0001

Dostawa

 koszty_dostawy_3.6[1][2].jpg

koszty_new_szczeg[1].jpg

Internetowy sklep zielarski

 

Sprzedajemy najlepsze na rynku preparaty ziołowe. Znajdą tu Państwo suplementy diety wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę herbatek odchudzających, oczyszczających a także uspokajających.

Jako internetowa zielarnia Rzeszów prowadzimy sprzedaż naturalnych kosmetyków, ziół i suplementów diety.

Nasza zielarnia internetowa Lawenda posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Nasze kawy, herbaty, kosmetyki, syropy, zioła i leki ziołowe z pewnością wpłyną na poprawę Waszego samopoczucia.

eko_lisc.jpg

Colfarm suplementy

Zakłady Farmaceutyczne Colfarm to polski producent szerokiej gamy środków spożywczych – suplementów. Colfarm suplementy to produkty o wysokiej jakości, która stanowi nadrzędny cel firmy. Wraz ze wzrostem świadomości o profilaktyce zdrowia obserwuje się wciąż rosnące wśród klientów zapotrzebowanie na produkty ziołowe będące naturalnym uzupełnieniem diety. Colfarm suplementy doskonale spełniają powyższe oczekiwania rynku, zapewniając duży wybór produktów na wszelkie potrzeby zdrowotne. Poczynając od minerałów i witamin, poprzez produkty dedykowane jako wsparcie w chorobach cywilizacyjnych takich jak: cukrzyca, nadwaga, miażdżyca po zioła jednorodne w kapsułkach, np. pokrzywa, melisa, owoc głogu, ostropest czy wierzbownica drobnokwiatowa. Colfarm suplementy to również gama preparatów skierowanych do osób pragnących utrzymać dobra kondycję skóry i włosów, np. skrzyp, bratek polny czy drożdże z bratkiem. Ofertę produktów Colfarm suplementy możecie przejrzeć Państwo w naszym sklepie internetowym w zakładce „Suplementy ziołowe”. Colfarm suplementy to oferta skierowana do osób pragnących wzbogacić swoją dietę, aby aktywnie zapobiegać chorobom, należy jednak pamiętać, że suplementy nie zastąpią różnorodnej i zrównoważonej diety.

Niestety, ta kategoria nie zawiera produktów.
Zapraszamy do przejrzenia asortymentu w pozostałych kategoriach.