Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
Koszyk jest pusty

pobrane[2].png

Szybki kontakt

+48 517 947 057

info@zielarnia24.pl

Czynne Pn-Pt
10:00-15:00

Dane do przelewu

 

Zielarnia Lawenda 

ul. Matejki 18, 35 -064 Rzeszów

Nest Bank 49 1870 1045 2078 1069 1278 0001

Dostawa

 koszty_dostawy_3.6[1][2].jpg

koszty_new_szczeg[1].jpg

Internetowy sklep zielarski

 

Sprzedajemy najlepsze na rynku preparaty ziołowe. Znajdą tu Państwo suplementy diety wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę herbatek odchudzających, oczyszczających a także uspokajających.

Jako internetowa zielarnia Rzeszów prowadzimy sprzedaż naturalnych kosmetyków, ziół i suplementów diety.

Nasza zielarnia internetowa Lawenda posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Nasze kawy, herbaty, kosmetyki, syropy, zioła i leki ziołowe z pewnością wpłyną na poprawę Waszego samopoczucia.

eko_lisc.jpg

Żywność

1 2 3 4 ... 36 37 38

Chcesz jeść świadomie i przygotowywać dla siebie i swojej rodziny pełnowartościowe posiłki, które dostarczą najlepszych składników odżywczych? W naszej ofercie znajdziesz zdrową żywność BIO, która spełnia restrykcyjne wymogi Unii Europejskiej (co najmniej w 95% są one wyprodukowane w warunkach ekologicznych).

Wszystkie oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i oznaczone są charakterystycznym zielonym listkiem potwierdzającym posiadanie ekologicznych certyfikatów przyznawanych przez niezależne jednostki certyfikujące działające pod kontrolą Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Certyfikaty są wydawane dopiero po wnikliwej weryfikacji warunków upraw lub hodowli. To gwarantuje, że produkty BIO nie zawierają ołowiu i metali ciężkich (nie są uprawiane przy drogach), pozostałości nawozów sztucznych, antybiotyków lub hormonów (zwierzęta są hodowane na tradycyjnej ściółce i żywione naturalnymi paszami pochodzącymi bezpośrednio z gospodarstwa). Żywność jest jedynie w minimalnym stopniu przetworzona, nie zawiera GMO, chemicznych substancji konserwujących, barwników i polepszaczy smaku.

W naszej ofercie zdrowej żywności dostępne są m.in. mąki, cukry, makarony, kasze, ryże, pasty do kanapek, nabiał, sosy, owoce świeże i suszone, warzywa, pestki, ziarna, bakalie, oleje, octy, kiełki, wędliny, ryby oraz mrożonki posiadające certyfikat BIO. Polecamy również ekologiczne słodycze, pyszne musy i konfitury, masła orzechowe z naturalnych składników.

Oddzielną kategorię stanowią produkty bezglutenowe oraz zielona żywność (m.in. jarmuż, spirulina w proszku i zielony owies). W sprzedaży posiadamy także przyprawy i egzotyczne składniki do przygotowania dań kuchni indyjskiej.