Moje konto Moje konto

Metarecod 40 zaszetek Aboca

99.99
79.99

Śpiesz się, oferta kończy się za:

0 20 7 20

Dodaj do ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 8032472020981

Waga: 0.1 kg

Producent: Aboca

Opis produktu Metarecod 40 zaszetek Aboca

wyrób medyczny

Aboca Metarecod to innowacyjny wyrób medyczny, w 100% naturalny. Produkt polecany przy zaburzeniach metabolicznych. Metarecord sprzyja lepszemu wykorzystaniu składników odżywczych przez wątrobę, pomagają w przywróceniu prawidłowego poziomu glukozy, cholesterolu, trójglicerydów oraz zmniejszeniu obwodu brzucha. Produkt bezglutenowy.

Wskazania do stosowania:

Wyrób medyczny wskazany do stosowania osobom, które chcą przywrócić prawidłowe wartości zmienionych parametrów metabolicznych – cholesterolu, trójglicerydów, glukozy i obwodu brzucha.

Składniki: Kompleks na bazie makrocząsteczek polisacharydowych (Neo Policaptil Gel Retard 86%); naturalny aromat z pomarańczy i brzoskwini; guma arabska; sproszkowane liście stewii. Neo Policaptil Gel Retard jest kompleksem na bazie makrocząsteczek, będącym owocem badań Aboca, realizowanym za pomocą technologii produkcyjnej, która pozwala na uzyskanie w produktu bez składników syntetycznych.

Sposób użycia: wsypać zawartość saszetki do połowy szklanki wody. Spożywać przed dwoma głównymi posiłkami, zanim otrzymany napój utworzy w szklance konsystencję żelu. Po spożyciu należy wypić kolejne pół szklanki wody.

Ważne informacje: W celu prawidłowego spożycia produktu przez dzieci poniżej 12. roku życia zalecana jest obecność osoby dorosłej.

Nie spożywać produktu w przypadku alergii lub indywidualnej nadwrażliwości na jeden lub więcej z poniższych surowców, z których otrzymywane są składniki produktu: Avena sativa, Opuntia ficus-indica, Amorphophallus konjac, Althaea officinalis, Linum usitatissimum, Tilia platyphyllos, Cichorium intybus, Stevia rebaudiana, guma arabska.

Nie istnieją wyniki badań dotyczące stosowania Metarecod w okresie ciąży i laktacji. Jednak ze względu na właściwości składników produktu, nie ma przeciwwskazań do jego stosowania w tych okolicznościach. Należy pamiętać, że leczenie dysglikemii, dyslipidemii, nadwagi i zespołu metabolicznego w okresie ciąży powinno być przeprowadzane pod opieką lekarza. 

Zaleca się spożywanie produktu co najmniej dwie godziny po zażyciu leków w celu uniknięcia możliwej interakcji podczas ich wchłaniania.

Zawartość opakowania: 40 jednodawkowych saszetek po 2,5g (100g)

Producent: Aboca S.p.A., Italia

Dystrybutor: Aboca Polska Sp. z o.o., 40-403 Katowice, ul. Oswobodzenia 1


Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl