Moje konto Moje konto

Medica Herbs

Medica Herbs - suplementy ziołowe o wysokiej bioprzyswajalności

Producent suplementów diety Medica Herbs to polska firma, której celem jest tworzenie produktów o wysokiej jakości i dużej przyswajalności. Suplementy Medica Herbs mają postać kapsułek, zamkniętych w blistrach i czytelnym papierowym opakowaniu. Producent dokłada wszelkich starań, aby do odbiorcy trafiła jasna informacja dotycząca składów, bezpieczeństwa  i sposobu użycia suplementów Medica Herbs.

Co wyróżnia suplementy diety Medica Herbs?

Szeroka oferta, standaryzacja wyciągów i czyste składy to wyznaczniki jakości suplementów Medica Herbs. Ponad 100 produktów w ofercie zawiera najwyższej jakości suche wyciągi ziołowe, a także ich mieszanki oraz minerały i witaminy.

Suplementy Medica Herbs to preparaty skomponowane w oparciu o wyciągi ziołowe standaryzowane na zawartość składników aktywnych. Standaryzacja wyciągów pozwala na utrzymanie stałej jakości kolejnych partii suplementów Medica Herbs. A zastosowanie ziół zgodnie z potwierdzoną naukowo synergią ich działania, zapewnia najlesze efekty w profilaktyce zdrowia. 

Surowce wykorzystane do produkcji suplementów Medica Herbs są poddawane badaniom pod kątem bezpieczeństwa mikrobiologicznego oraz na obecność metali ciężkich. A skuteczność wyciągów potwierdza się stosując laboratoryjne metody analityczne jakościowe i ilościowe.

Czyste składy suplementów Medica Herbs są atutem tych produktów. Zastosowanie nowoczesnych technologii kapsułkowania pozwala producentowi na tworzenie suplementów bez użycia wypełniaczy, konserwantów ani innych substancji balastowych. 

W suplementach Medica Herbs wysokie stężenie składników aktywnych idzie w parze z jakością produktów!

Co oferuje Medica Herbs?

Suplementy Medica Herbs z pewnością spełnią oczekiwania wielu klientów w związku z ich dużą różnorodnością. Największą grupę suplementów Medica Herbs stanowią surowce zielarskie wysokiej jakości. Najczęściej wybierane są suplementy na wątrobę: Ostropest Karczoch Mniszek, Kurkumina z Piperyną lub Mniszek lekarski. Dużym zainteresowaniem cieszą się suplementy na podwyższony poziom cholesterolu: Fermentowany czerwony ryż Medica Herbs, a także Berberyna HCl. Zioła na menopauzę i uregulowanie cyklu menstruacyjnego to również ważna grupa suplementów Medica Herbs. Najpopularniejsze to Koniczyna Czerwona i Niepokalanek. W potrzeby klientów wpisują się także adaptogeny Medica Herbs: Ashwagandha, Różeniec Górski, oraz Żeń-Szeń Koreański.

Suplementy Medica Herbs to również witaminy i minerały przeznaczone do uzupełnienia codziennej diety w składniki odżywcze. Biotyna, Cynk Chelat, Krzem organiczny z bambusa to topowe suplementy z tej kategorii.

Antyoksydanty to także element zainteresowania tego producenta. Pośród tych produktów znajdują się te uznawane za najmocniejsze Kora Sosny nadmorskiej Medica Herbs, Astaksantyna czy Resweratrol.

 

Wysoka jakość składników, czysta formuła i szeroki wybór suplementów Medica Herbs pozwalają każdemu w naturalny sposób wesprzeć dietę o cenne składniki!ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl