Moje konto Moje konto

Filtr produktów

  • Producent
Koszyk jest pusty

pobrane[2].png

Szybki kontakt

+48 517 947 057

info@zielarnia24.pl

Czynne Pn-Pt
09:00-16:00

Dane do przelewu

 

Zielarnia Lawenda 

ul. Matejki 18, 35 -064 Rzeszów

Nest Bank 49 1870 1045 2078 1069 1278 0001

Dostawa

 koszty_dostawy_3.6[1][2].jpg

koszty_new_szczeg[1].jpg

Internetowy sklep zielarski

 

Sprzedajemy najlepsze na rynku preparaty ziołowe. Znajdą tu Państwo suplementy diety wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę herbatek odchudzających, oczyszczających a także uspokajających.

Jako internetowa zielarnia Rzeszów prowadzimy sprzedaż naturalnych kosmetyków, ziół i suplementów diety.

Nasza zielarnia internetowa Lawenda posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Nasze kawy, herbaty, kosmetyki, syropy, zioła i leki ziołowe z pewnością wpłyną na poprawę Waszego samopoczucia.

eko_lisc.jpg

Wyciągi ziołowe

Producenci

Produkty

1 2

Przez tysiące lat zioła towarzyszyły człowiekowi, wspierając ludzki organizm w wielu sytuacjach. Pomimo rozwoju nowoczesnej medycyny, wyciągi z ziół wciąż pozostają istotnym sprzymierzeńcem, gdy chcemy zatroszczyć się o urodę lub dobre samopoczucie. Zastosowanie poszczególnych produktów oraz ich właściwości bywają jednak bardzo różne, ale to ich spory atut! Mnogość substancji aktywnych sprawia, że łatwo znajdziesz wyciągi ziołowe dostosowane do własnych potrzeb. Zapraszamy do świata zrodzonego z natury. Przygotowaliśmy dla Państwa dziesiątki produktów w atrakcyjnej cenie m.in. koci pazur, propolis, czy też rdestowiec japoński.

Co można zyskać, wybierając nasze wyciągi z ziół?

W naszych katalogach nie ma przypadkowych produktów. Wszystkie nalewki ziołowe zostały drobiazgowo wyselekcjonowane. Uwagę zwracamy m.in. na dobór receptury oraz substancje aktywne, bo jedynie wtedy fitoterapia może przynieść pożądane efekty. Oferujemy Państwu dziesiątki najwyższej klasy wyciągów z ziół. Pomogą np. w pielęgnacji włosów i skóry jak Łopian w płynie 250 ml od firmy EkaMedica. Odpowiednio dobrane będą także doskonałym wsparciem odporności organizmu. Można je stosować w przypadku wystąpienia konkretnych objawów lub profilaktycznie, aby przeciwdziałać niepożądanym zmianom samopoczucia lub wyglądu, jeszcze zanim wystąpią. Wyciągi ziołowe mają naturalne pochodzenie, dzięki czemu pozostają łagodne oraz łatwo przyswajalne dla człowieka. Warto wykorzystać ten potencjał natury.

Nalewki ziołowe - proste w użyciu i przechowaniu

Nalewki ziołowe np. z jeżówki (Echinacea Angustifolia) cieszą się popularnością z wielu powodów - przede wszystkim pomagają w utrzymaniu właściwej kondycji organizmu, a także dobrego wyglądu i samopoczucia. Niemniej wyciągi z ziół docenia się również za łatwość w codziennym użyciu. W przypadku ekstraktów przeznaczonych do użytku wewnętrznego najczęściej wystarczy wymieszać je z wodą lub sokiem, a następnie wypić. Równie szybko aplikuje się wersje przeznaczone do stosowania zewnętrznego. Wyciągi ziołowe, jak Sida acuta, mają olbrzymi potencjał i mogą je Państwo kupić bez wychodzenia z domu. W doborze odpowiednich produktów chętnie pomogą nasi specjaliści. Profesjonalni doradcy podpowiedzą, który ekstrakt sprawdzi się w danym przypadku najlepiej. Warto nam zaufać, bo sekrety natury zgłębiamy od wielu lat i chętnie się nimi dzielimy.