Moje konto Moje konto

Mieszanki wg o.Grzegorza Sroki

Producenci

Opis strony

Zioła ojca Grzegorza – herbaty

Preparaty ziołowe do picia dostępne w Zielarni Lawenda zostały opracowane zgodnie z recepturami ojca Grzegorza Sroki. To franciszkanin, który niemal 50 lat swojego życia poświęcił na opiekę nad chorymi i wykorzystywanie do wspomagania ich zdrowia naturalnych ziół. Jego publikacje sprzedawały się w milionach egzemplarzy. Do dziś ojciec Grzegorz pozostaje jednym z największych autorytetów w dziedzinie fitoterapii, a badania naukowe potwierdziły wiele jego odkryć. W Zielarni Lawenda proponujemy Państwu herbaty stworzone na bazie jego przepisów, korzystnie wpływające na cały organizm.

Herbata ojca Grzegorza – bezpieczny wybór

W naszej Zielarni znajdą Państwo herbaty według receptur ojca Grzegorza Sroki. Ich zastosowanie jest różne, łączy je jednak to, że całościowo wpływają na samopoczucie, dając odczucie ciepła, relaksu i odprężenia. Można je spożywać nie tylko w stanach chorobowych, ale również na co dzień, aby wzmacniać swój organizm i poprawiać jego stan.

Franciszkanin ojciec Grzegorz zioła do swoich herbat dobierał bardzo starannie. Również w produktach stworzonych według jego receptur wykorzystuje się wyłącznie rośliny z cennych przyrodniczo obszarów, z dala od miast i innych źródeł zanieczyszczeń. We wszystkich surowcach bada się zawartość składników aktywnych, a proces produkcji przebiega zgodnie z dobrymi praktykami GMP. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że wybierają produkt bezpieczny dla zdrowia, stworzony w zgodzie ze środowiskiem.

Dostępne rodzaje herbat ojca Grzegorza

Zielarnia Lawenda oferuje Państwu szeroki asortyment ziół ojca Grzegorza. Dzięki temu mogą Państwo wybrać odpowiedni produkt, który pomoże złagodzić towarzyszące Państwu dolegliwości.

Tym z Państwa, którzy odczuwają problemy związane z trawieniem, możemy polecić herbatę Wszechogarniające ciepło, w której składzie znajduje się rozgrzewający cynamon, imbir, goździki skórka pomarańczy. Ta aromatyczna mieszanka będzie też pomocna podczas przeziębienia.

Twórca receptur, ojciec Grzegorz, zioła traktował również jako sposób na uspokojenie i ułatwienie zasypiania. W herbatach łagodzących uczucie przemęczenia i stany niepokoju wykorzystywana jest między innymi mięta, hibiskus, aronia, rumianek.

Preparaty ziołowe to nie tylko dodatkowy sposób na powrót do zdrowia przy infekcjach i innych problemach. Zioła ojca Grzegorza to także smaczne, naturalnie pachnące napoje, które mogą Państwo stosować bez ograniczeń, o każdej porze dnia.

 

Jeśli interesuje Państwa ziołolecznictwo, zapraszamy do zapoznania się z produktami w zakładce Suplementy Ziołowe. Polecamy również inne herbaty z asortymentu Zielarni Lawenda.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl