Moje konto Moje konto

Zioła

1 2 3 4 ... 22 23 24

Szeroki wybór ziół do kąpieli, ziół jednorodnych i unikalnych mieszanek opartych o naturalne składniki roślinne, które znajdziesz w ofercie sklepu Lawenda, to produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych marek – m. in. Dary Natury, Herbapol Kraków, El Natural, Kawon, Nanga czy Natura Wita.

Polecamy bogatą gamę ziół jednorodnych o różnych właściwościach i zastosowaniach. W ofercie znajdziesz m.in. kwiat akacji i lipy, bez czarny, babkę lancetowatą, borówkę, liście brzozy, czystek, czosnek niedźwiedzi, ziele dziurawca, skórkę dzikiej róży, cięty liść eukaliptusa, korę dębu, kwiat malwy i lawendy oraz wiele innych ziół zbieranych zarówno w Polsce, jak i w najbardziej egzotycznych zakątkach globu.

Możesz również sięgnąć po praktyczne mieszanki i zioła ekspresowe – wystarczy zaparzyć torebkę wrzątkiem, aby cieszyć się cennymi właściwościami naparu.

Zioła Ojca Grzegorza to unikalne receptury herbatek ziołowych zawierające suszone owoce, kwiaty, liście i przyprawy korzenne o różnych działaniach. Możesz wybrać mieszankę, która koi nerwy i ułatwia zasypianie, oczyszcza organizm, wspomaga leczenie przeziębienia i nieżytów dróg oddechowych lub dodaje energii w stanach przemęczenia.

Zioła Szwedzkie to unikalne mieszanki lecznicze z aloesem stworzone według starych receptur znalezionych w starych rękopisach słynnego doktora Samsta.

Poszczególne produkty wspomagają oczyszczanie organizmu, wykazują działanie odchudzające, uzupełniają mikro- i makroelementy, dostarczają witamin, dodają energii, wspomagają układ odpornościowy, chronią przed przeziębieniem i wykazują wiele innych właściwości zdrowotnych. Zapoznaj się z działaniem oferowanych ziół i wybierz w 100% naturalny produkt, który w pełni spełni Twoje indywidualne potrzeby.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl