Moje konto Moje konto

Związki mineralne i witaminy

Dostarcz do swojego organizmu wszystkiego, co najlepsze. Witaminy i minerały dostępne w naszej ofercie to starannie wyselekcjonowane preparaty, które pozwolą Ci uzupełnić codzienną dietę w cenne składniki odżywcze, poprawić pamięć i koncentrację, odzyskać dobrą formę, wzmocnić układ odpornościowy oraz przywrócić właściwe funkcjonowanie układu nerwowego.

Witaminy i składniki mineralne biorą udział w procesach przeprowadzanych przez organizm człowieka. Uczestniczą w przemianach węglowodanów i tłuszczów, produkcji krwinek, przeciwciał oraz hormonów. Są ważnym elementem regulowania procesów metabolicznych i  odbudowy komórkowej. Ich niedobór (hipowitaminoza) może doprowadzić do chronicznego przemęczenia, osłabienia procesów myślowych oraz przedłużających się bólów głowy. Sięgnij po oferowane produkty i zapewnij sobie dobre samopoczucie i wysoką wydajność psychofizyczną.

 

W ofercie dostępne są starannie opracowane preparaty, które pozwolą uzupełnić naturalną dietę i dostarczą do organizmu potrzebnych mu na co dzień składników. Wśród asortymentu znajdziesz m.in. siarczan, chlorek i cytrynian magnezu, sodę oczyszczoną, witaminę C (kwas l-askorbinowy), askorbinian sodu (źródło łatwo przyswajalnej witaminy C), glicerynę roślinną czy w 100% naturalną lecytynę produkowaną z ziaren słonecznika.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl