Moje konto Moje konto

Suplementy na cholesterol

Opis strony

Szybkie tempo życia sprzyja niewłaściwej diecie i niskiej aktywności fizycznej, co może prowadzić do zaburzeń metabolicznych w organizmie. Do tego typu nieprawidłowości zalicza się podwyższony poziom cholesterolu typu LDL we krwi. Ziołowe suplementy na cholesterol stanowią doskonałe uzupełnienie diety w składniki sprzyjające uregulowaniu procesów metabolicznych. Pomóż swojemu organizmowi zachować zdrowie i kondycję! Poznaj dostępne w naszej ofercie suplementy na cholesterol, które w połączeniu z odpowiednią dietą oraz nowym, lepszym stylem życia, pozwolą Ci cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem!

Opis

Suplementy na cholesterol – postaw na lepsze zdrowie

W ludzkim organizmie znajdują się liczne związki chemiczne. Każdy z nich jest potrzebny i we właściwych ilościach pełni konkretne funkcje w organizmie. Jednak niektórych nie może być za dużo. Jednym ze związków, który w nadmiarze jest szkodliwy, jest cholesterol. Zbyt wysokie stężenie cholesterolu prowadzi do zmian miażdżycowych w naczyniach krwionośnych i przyczynia się do powstania chorób układu krążenia. W celach profilaktycznych należy regularnie kontrolować jego poziom, dbać o właściwe żywienie i aktywność fizyczną. Suplementy na cholesterol dostarczają do diety składników aktywnych, które regulują poziomu cholesterolu i zapobiegają rozwojowi miażdżycy. Właściwy poziom cholesterolu m.in. chroni przed niedotlenieniem, a więc wspomaga działanie wszystkich organów, także tych najważniejszych. Chcesz zwiększyć swoją wydajność? Czuć się lżej? Lepiej myśleć? Zacznij stosować suplementy na cholesterol

Co jeszcze dają suplementy na cholesterol?

Produkty z tej kategorii nie tylko obniżają poziom cholesterolu. Ich naturalne składniki ziołowe odpowiadają za wiele innych, ważnych dla naszego organizmu aspektów. Wspierają procesy trawienne, ułatwiają krążenie, a także wzmacniają układ odpornościowy. Warto o tym pamiętać i dopasować suplementy na cholesterol do potrzeb swojego organizmu. Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, aby każdy znalazł w niej suplementy idealne dla siebie. Jest to możliwe także dzięki różnym wielkościom opakowań. W zależności od długości trwania suplementacji możesz kupić odpowiednią dla siebie liczbę kapsułek na cholesterol. Znajdziesz tu m.in. takie produkty jak roślinne kapsułki z wyciągiem z karczocha, fermentowanego czerwonego ryżu lub bergamotki, a także łatwe w przyjęciu, ekstrakty w kroplach. 

Suplementy na cholesterol – naturalne składniki i skuteczność działania

Preparaty dostępne w naszym sklepie z ziołami oparte są na naturalnych składnikach, które wykazują pozytywne właściwości w walce ze złym cholesterolem. Dzięki nim w prosty i zdrowy sposób można pomóc sobie zniwelować problemy, z którymi się borykamy – suplementy na cholesterol są dla wielu najskuteczniejszym sposobem na wyregulowanie jego poziomu. Najpopularniejszy składnik, taki jak np. czerwony ryż, przyczynia się do zachowania prawidłowego poziomu cholesterolu. Co więcej, wiele z takich naturalnych składników, które zawierają suplementy na cholesterol, wykazują też inne pozytywne działanie, w tym między innymi wspomagają pracę serca czy układu naczyniowego. Pomagają też zachować spokój i wspierają funkcje trawienne. Wybierz suplementy na cholesterol idealne dla siebie i ciesz się pełnym zdrowiem.

Nasz sklep z ziołami posiada szeroką gamę suplementów wspierających zdrowie. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, gdzie znajdą Państwo m.in. herbatki ziołowe, suplementy na stawy, czy zioła szwedzkie.

Suplementy na obniżenie cholesterolu - co powinny zawierać?

Podwyższony poziom złego cholesterolu - LDL, przyczynia się do rozwoju wielu chorób, w tym miażdżycy. Dlatego tak ważne jest zapobieganie podwyższaniu jego poziomu, a w razie pogarszających się wyników, zadbanie o to, by wdrożyć właściwe leczenie. Pomocne mogą okazać się dostępne w naszej aptece suplementy diety na cholesterol. Swoje działanie zawdzięczają odpowiedniemu składowi. 

Produkty takie mogą zawierać między innymi:

  • monokalinę K - która powstała z fermentowanego czerwonego ryżu. Ta naturalna statyna pozwala utrzymać prawidłowy poziom lipidów. To właśnie monokalina K jest uznawana za najskuteczniejszy składnik, jaki zawierają suplementy na obniżanie cholesterolu;
  • kwasy omega-3 - ich obecność w suplementach na cholesterol jest równie ważna. Zapobiegają one wystąpieniu chorób serca;
  • sterole roślinne, których zadaniem jest zmniejszanie wchłaniania cholesterolu LDL w jelitach i wpływanie na uregulowanie jego poziomu w organizmie.

Jak jeszcze zwalczać wysoki cholesterol?

Stosowanie suplementów to nie jedyny sposób na walkę z podwyższonym poziomem złego cholesterolu w organizmie. Bardzo ważne jest też wprowadzenie zmian w dotychczasowej diecie. Należy wyeliminować z niej produkty, które podwyższają cholesterol. Przede wszystkim trzeba unikać nasyconych kwasów tłuszczowych znajdujących się w: tłuszczach pochodzenia zwierzęcego, tłustych mięsach, oleju kokosowym i palmowym, produktach mlecznych, takich jak śmietana czy tłusty twaróg.


Do swojej diety warto wprowadzić produkty, które zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, obecne między w oliwie z oliwek, awokado czy orzechach. Od mięsa wieprzowego lepsze będzie chude mięso drobiowe.


Chcąc obniżyć cholesterol, warto zadbać o wprowadzenie aktywności fizycznej do codziennego życia. Wpłynie ona na ogólny lepszy stan organizmu i dobre samopoczucie. Nie trzeba forsować się ponad miarę swoich możliwości - wystarczą chociażby codzienne spacery. Połączenie diety, aktywności fizycznej i przyjmowania produktów, jakimi są suplementy na obniżanie cholesterolu pozwoli zadbać o jego prawidłowy poziom.

 

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl