Moje konto Moje konto

Skoczylas - suplementy diety na wsparcie dobrego funkcjonowania układu krwionośnego

skoczylas_suplementy_diety_na_uklad_krwionosny_(1).jpg

Skoczylas - suplementy diety na wsparcie dobrego funkcjonowania układu krwionośnego

Marka suplementów diety Skoczylas została stworzona z myślą o wzbogaceniu diety w roślinne składniki aktywne, witaminy i minerały. Inicjatorem powstania tej linii produktów jest lekarz Marek Skoczylas - propagator zdrowego żywienia, pozbawionego zbędnych dodatków obciążających nasz organizm. Suplementy Skoczylas wyróżniają "czyste składy" i przemyślana kompozycja zapewniająca ich skuteczność!

Skoczylas na ciśnienie

Produkt Skoczylas Na ciśnienie jest dedykowany osobom borykającym się z podwyższonym ciśnieniem tętniczym. W składzie Na ciśnienie Skoczylas znajduje się kompleksowe połączenie wyciągów ziołowych: z owoców głogu, z czosnku oraz z owoców aronii. Taka kombinacja roślinnych składników aktywnych ma udowodnione działanie hipotensyjne. Dopełnieniem tego preparatu jest potas, którego obecność w diecie sprzyja utrzymaniu ciśnienia tętniczego na właściwym poziomie.  Zaledwie dwie kapsułki w ciągu dnia są polecane dla optymalnego uzupełnienia diety suplementem Na Ciśnienie Skoczylas.

Wzbogacenie diety o antyoksydanty sprzyja utrzymaniu naczyń krwionośnych w dobrej kondycji. Do takiej grupy suplementów należy Resweratrol Skoczylas. W kapsułkach zawarty jest ekstrakt ze skórek winorośli właściwej, standaryzowany na resweratrol. Ten związek aktywny ma właściwości przeciwutleniające, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, a dzięki temu może pomóc w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Badania naukowe wykazały, że resweratrol zapobiega agregacji czerwonych krwinek, przez co działa przeciwzakrzepowo. Ponadto zapobiega tworzeniu się płytki cholesterolowej w naczyniach krwionośnych, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy. Włączenie produktu Resweratrol Skoczylas do diety, może być elementem zapobiegania rozwoju nadciśnienia tętniczego.

Skoczylas na cholesterol

Cholesterol jest niezbędnym dla naszego organizmu związkiem organicznym. Dostarczany jest w diecie, głównie w tłuszczach pochodzenia zwierzęcego, a ponadto powstaje w naszym organizmie. Za przemiany tłuszczów, w tym cholesterolu, jest odpowiedzialna głównie wątroba. Dobra kondycja tego organu i właściwa dieta stanowią podstawę profilaktyki miażdżycy, zaliczanej do chorób cywilizacyjnych. Skoczylas Na cholesterol to suplement w kapsułkach skomponowany z myślą o osobach borykających się z podwyższonym poziomem cholesterolu. W składzie preparatu znajduje się kompozycja precyzyjnie dobranych składników. Wyciągi z fermentowanego czerwonego ryżu, karczocha i kozieradki dostarczają substancji aktywnych, sprzyjających przemianie lipidów w wątrobie, a także obniżeniu poziomu frakcji LDL cholesterolu. Podobną rolę odgrywa związek organiczny policosanol, będący składnikiem Skoczylas Na cholesterol. Recepturę dopełnia dodatek chromu, który jest obecny w procesach metabolicznych węglowodanów, białek i tłuszczy w naszym organizmie.

Uzupełnieniem właściwej diety osób narażonych na podwyższony tzw. “zły cholesterol” może być suplement Wątroba Skoczylas. W tym produkcie połączono wyciąg z nasion ostropestu plamistego, ekstrakt z liści karczocha oraz wyciąg z papryki rocznej standaryzowany na kapsaicynę. Kompozycja roślinnych składników w suplemencie Wątroba Skoczylas wpływa korzystnie na pracę wątroby, sprzyja usprawnieniu przemian metabolicznych oraz poprawia procesy trawienne.

Skoczylas na miażdżycę

Miażdżyca tętnic to choroba związana z niewydolnością naczyń układu krwionośnego. Rozwija się latami, a jej początki na ogół mają miejsce w nieprawidłowej diecie, przewlekłych stanach zapalnych oraz  nadmiernemu gromadzeniu się cholesterolu na śródbłonku tętnic. W rezultacie prowadzi do zwapnienia naczyń krwionośnych, zmniejszenia przepływu krwi i niedotlenienia kluczowych narządów.

Kora sosny Skoczylas to suplement diety, który dostarcza najsilniejszego znanego antyoksydantu jakim jest pycnogenol. Odgrywa on istotną rolę w profilaktyce chorób układu krążenia. Pycnogenol pozyskany z kory sosny śródziemnomorskiej ma działanie przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe i korzystnie wpływa na przemiany cholesterolu. Drugim, niezwykle cennym składnikiem tego produktu jest L-arginina. Ten endogenny aminokwas wpływa na dobrą kondycję naczyń krwionośnych, sprzyja ich rozszerzeniu, działa przeciwzakrzepowo i wspiera prawidłowe ciśnienie tętnicze. Kora sosny Skoczylas to suplement, który może stanowić uzupełnienie diety osób zmagających się z problemami naczyniowymi, miażdżycą lub podwyższonym poziomem cholesterolu.

Estromega Skoczylas to bioestry kwasów Omega 3-6-9. Jest to w pełni naturalny suplement w płynie, stworzony w oparciu o oleje roślinne stanowiące źródło NNKT, czyli Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Regularne dostarczanie kwasów Omega 3-6-9 w diecie sprzyja zdrowiu układu krwionośnego, prawidłowej odporności oraz procesom uczenia i zapamiętywania. Estromega Skoczylas są polecane zarówno w profilaktyce chorób układu krążenia, jak i w diecie osób zmagających się z miażdżycą, podwyższonym cholesterolem lub nadciśnieniem tętniczym.

 

Skoczylas suplementy są stworzone z myślą o profilaktyce zdrowia. Przeznaczone są dla osób pragnących zapobiegać powstawaniu chorób, z uwzględnieniem diety bogatej w aktywne komponenty roślinne, witaminy i minerały. Osoby przyjmujące leki powinny skonsultować suplementację z lekarzem prowadzącym.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl