Moje konto Moje konto

Aromaterapia

1 2 3 4 ... 6 7 8

Prezentujemy Państwu wysokiej jakości olejki do aromaterapii, których receptura opiera się na starannie wyselekcjonowanych składnikach. Każdy z oferowanych olejków wykazuje zróżnicowane działanie, przy czym skutecznie relaksuje i odpręża. Kompozycje zapachowe mogą również poprawić samopoczucie, a w zależności od swojego przeznaczenia pomagają w złagodzeniu objawów zmęczenia i stresu. Aromaterapeutyczne olejki pozytywnie wpływają zarówno na odprężenie organizmu, jak i ukojenie myśli. Łagodny wpływ przebadanych laboratoryjnie olejków sprawia, że są one regularnie stosowane w domach prywatnych, biurach, salonach kosmetycznych, czy w samochodzie. Mogą stanowić uzupełniający element profilaktyki zdrowia.

Zastosowanie olejków eterycznych

Oprócz wyżej wymienionych możliwości zastosowania olejków dużą popularnością cieszy się także przygotowywanie kąpieli z dodatkiem kilku kropli wybranego preparatu, czy wykonywanie z ich udziałem masażu rozgrzewającego. Taki zabieg relaksacyjny odpręża, łagodzi napięcie mięśni, a także pomaga w poprawie samopoczucia u osób z wyraźnymi objawami przeziębienia. Aromaterapia szczególnie polecana jest w okresie jesienno-zimowym, gdyż pomaga w zwiększeniu odporności organizmu, a także ułatwia oddychanie. Olejki eteryczne wspierają również proces walki z bezsennością i stresem, który niekorzystnie odbija się na zdrowiu psychicznym i fizycznym.

Korzystanie z olejków eterycznych w warunkach domowych

Stosowanie olejków ma dobroczynne działanie na ludzki organizm. W wielu przypadkach aromaterapia w domu prowadzona jest nie tylko w czasie gorących, rozgrzewających kąpieli, ale także za pomocą odświeżaczy i nawilżaczy powietrza. Do akcesoriów ułatwiających rozprowadzanie kojącego aromatu należy także kominek do aromaterapii. Wystarczy nanieść kilka kropli na podgrzewacz, by już po chwili w całym pomieszczeniu roznosił się zapach wybranego olejku. Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z ulotką producenta, gdyż niektóre tworzywa sztuczne mogą wchodzić w niekorzystną reakcję z olejkiem eterycznym i aromatycznymi kompozycjami.

Bogata oferta suplementów diety 

Oferujemy Państwu olejki, do których selekcji przykładamy ogromną wagę. To produkty przebadane, bezpieczne, zgodne z obowiązującymi normami, których wiarygodność opiera się również na licznych atestach i certyfikatach. Warto jednak zasięgnąć porady lekarza, aromaterapeuty lub kosmetologa przed zastosowaniem jednego z prezentowanych preparatów. W ten sposób wybór będzie nie tylko trafny, ale i skuteczny. W sklepie znajdują się także liczne suplementy ziołowe, które wspierają profilaktykę zdrowotną, jak również soki i syropy stosowane jako uzupełnienie zróżnicowanej diety. Duży wybór sprawi, że bez problemu znajdą Państwo produkt najlepiej odpowiadający osobistym potrzebom i oczekiwaniom.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl