Moje konto Moje konto

Kadzidła

Producenci

Opis strony

Prezentujemy Państwu asortyment kadzidełek o zróżnicowanej nucie zapachowej i przeznaczeniu. Kadzidła z naszej kolekcji powstają z żywicy wzbogaconej o różnorodne zapachy i aromaty. Po zapaleniu kadzidełka w pomieszczeniach roznosi się woń stopniowo uwalnianych olejków eterycznych, dzięki którym można skutecznie wyeliminować nieprzyjemne zapachy z wnętrz domostw, piwnic i innych miejsc narażonych na występowanie drobnoustrojów i grzybów. Wydzielający się dym ma również działanie odkażające. Kadzidełka zapachowe często stosuje się w różnego rodzaju aromaterapii oraz podczas wykonywania ćwiczeń relaksacyjnych.

Jak stosować kadzidełka

Sposób użytkowania kadzidełek jest bardzo prosty. Wymaga jedynie zaopatrzenia się w niepalne podłoże, na którym można umieścić wonny patyczek. Kadzidełko zapala się niewielkim płomieniem, który po chwili należy zdmuchnąć. Aromatyczny dym będzie ulatniał się przez około 60 minut i utrzymywał w zamkniętych pomieszczeniach nawet do kilku godzin. Każdy zestaw, w zależności od marki produktu, ma zróżnicowaną liczbę kadzidełek. Produkty pochodzenia polskiego, jak i indyjskiego stanowią świetne dopełnienie czasu spędzonego na medytacji. Unoszące się zapachy poprawiają nastrój i pomagają oczyścić ciało oraz umysł z negatywnych myśli i emocji.

Kadzidełko przeciwko komarom

W naszym sklepie internetowym oferujemy również kadzidło naturalne, którego mieszanka ziół skutecznie odstrasza komary. To produkt z recepturą opartą na naturalnych składnikach bez żadnych dodatków chemicznych. Można go bezpiecznie stosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Olejki eteryczne, które są przyjemne w odbiorze przez człowieka, mogą zniechęcać owady do zbliżania się, trzymając je tym samym na bezpieczny dystans. Tego typu produkty również znajdą Państwo w naszej Zielarni Lawenda.

Pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie

Historia kadzidełek sięga już ponad 400 lat, a ich tradycja pielęgnowana jest do dzisiaj w wielu krajach świata. Działanie wydzielających się aromatów doceniane jest zarówno wśród osób szukających sposobów na głęboką relaksację, jak i potrzebujących wewnętrznego uspokojenia. Szlachetne aromaty ze starannie selekcjonowanych roślin, ziół i kwiatów w połączeniu z żywicą lub miodem pomagają w odzyskaniu równowagi ducha i ciała. Zapach kadzidełek pomaga nie tylko oczyścić osobistą aurę, ale również wyeliminować drobnoustroje znajdujące się w pomieszczeniach. Kadzidełka zawierające szałwię, rozmaryn, czy żywicę sosnową wykazują również dobroczynne działanie na pomieszczenia, w których pojawił się grzyb.

 

Bogaty asortyment kadzidełek skomponowanych z naturalnych składników skutecznie poprawia samopoczucie. W naszym sklepie znajdą Państwo również produkty yerba mate oraz miody i produkty pszczele, które przeznaczone są dla Klientów o zróżnicowanych potrzebach i oczekiwaniach.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl