Moje konto Moje konto

Greco

GReco Products zioła greckie to moc natury!

Założycielem firmy GReco Products jest Chrystos Markopulos, leśnik z wykształcenia, a także pasjonat i znawca greckiego ziołolecznictwa. Misją GReco Products jest ekologiczna uprawa i zbiór ziół o najwyższych standardach. 

Co wyróżnia GReco Products zioła greckie?

GReco Products to suszone zioła i bakalie pochodzące z Grecji. Klimat panujący w Grecji pozwala na zbiór surowców cechujących się wysoką zawartością składników aktywnych i olejków eterycznych. Wysokie temperatury, długi okres wegetacyjny oraz naturalne metody uprawy sprzyjają otrzymaniu produktów najlepszej jakości. Większa część ziół i owoców GReco Products jest uprawiana przez lokalnych rolników w sposób ekologiczny, bez udziału sztucznych nawozów, środków ochrony roślin czy hormonów wzrostu. Pozostałe są zbierane ze stanu dzikiego i tradycyjnych greckich plantacji z poszanowaniem naturalnych walorów środowiska. Uprawy są doglądane przez cały czas wzrostu, kwitnienia i owocowania, a lony są zbierane zgodnie z naturalnym rytmem roślin. Właściciel marki - Chrystos Markopulos jest znawcą flory greckiej, dzięki czemu doskonale wie na jakiej glebie, wysokości i w jakim nasłonecznieniu powinny wyrastać zioła GReco Products. Jego starania przynoszą doskonałe efekty, a zioła greckie GReco Products już od ponad 10 lat cieszą się uznaniem polskich klientów!

GReco Products - ekologiczne zioła, bakalie i oliwa z oliwek

W ofercie GReco Products znajdują się przede wszystkim suszone zioła greckie. Najpopularniejszy jest Gojnik z Olimpu GReco Products, znany również jako herbatka grecka, herbata górska lub herbata pasterzy. Inna nazwa tej rośliny to szałwia libańska. Gojnik GReco Products jest zbierany na stokach greckiego masywu Olimp, gdzie rośnie w naturalnych dla siebie warunkach. Dzięki temu jest niezwykle aromatyczny i zawiera moc aktywnych składników. Ekologiczny Czystek GReco Products także wyróżnia się intensywnością i bogactwem olejków eterycznych, a co za tym idzie również skutecznością działania. Serca Polaków podbiły zioła stosowane jako przyprawy: Oregano GReco Products, Tymianek, Majeranek i Mięta. Zupełnie wyjątkowym surowcem zielarskim są Liście oliwne GReco Products.

Grecja słynie z najstarszych drzew oliwnych w Europie. Uprawa i zbiór oliwek to odwieczna tradycja Greków. Nie mogło więc zabraknąć w ofercie GReco Products Oliwy z oliwek. Ta ekologiczna oliwa pochodzi z pierwszego tłoczenia na zimno w niewielkiej greckiej tłoczni.

Bakalie to nieodzowny element diety śródziemnomorskiej. GReco Products Rodzynki to aż dwa rodzaje produktów wysokiej jakości. Jasne, duże rodzynki sułtańskie, uprawiane i zbierane ręcznie na Krecie. Suszone są tradycyjnym sposobem z dodatkiem ekologicznej oliwy z oliwek. A także drobne ciemne rodzynki pochodzące z Koryntu, gdzie są tradycyjnie suszone na słońcu, bez dodatków. Dopełnieniem oferty są figi ekologiczne GReco Products, a także migdały.

Greckie mydła naturalne Patounis

Tradycyjna niewielka manufaktura na wyspie Korfu to zupełnie wyjątkowe miejsce, gdzie powstają 100% naturalne mydła Patounis. Receptura jest przekazywana w niezmienionej formie od pokoleń. Do produkcji mydeł Patounis jest używana grecka oliwa z oliwek. Naturalny skład mydeł Patounis, brak barwników, dodatków perfumujących i innych zbędnych substancji sprawia, że nadają się do mycia najbardziej wrażliwej skóry.

 

GReco Products to propozycja dla osób poszukujących produktów ekologicznych, naturalnych i pełnych smaku!

 

 

 

 

 

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl