Moje konto Moje konto

Swanson

Swanson Health Products to ceniony na całym świecie producent naturalnych suplementów diety. Swanson suplementy powstały w 1969 roku w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Augusta Swansona. Założenie nadrzędnym Swanson Health Products (SHP), brzmi: „zadowolenie i dobro naszych klientów jest naszym najcenniejszym skarbem".

 

Kierując się tą maksymą Swanson jest autorem najwyższej jakości suplementów opartych na naturalnych składnikach ziołowych i mineralnych, które stanowią bezpieczną formę wzbogacenia codziennej diety. Swanson suplementy są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości surowców oraz ich aktywności biologicznej. Dzięki temu Swanson suplementy to pewny i bezpieczny wybór.

Firma Swanson przykłada wszelkich starań aby oferowane produkty spełniały wszelkie zapotrzebowania dietetyczne, dlatego tez w ofercie znajdują się zarówno witaminy, minerały i aminokwasy jak i preparaty wspomagające zdrowie osób borykających się z chorobami. Swanson suplementy to również niezwykle szeroka oferta ziół w kapsułkach, pośród których znajdują się cenione obecnie acerola, triphala, gotu cola, moringa, czy buzdyganek (Tribulus terrestis L.). Swanson suplementy znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w zakładce „Suplementy ziołowe”.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl