Moje konto Moje konto

Skoczylas

Produkty

1 2 3 4

Skoczylas - suplementy stworzone z myślą o profilaktyce zdrowia!

Produkty Skoczylas zostały skomponowane w celu uzupełnieniu diety w składniki odżywcze i wyciągi ziołowe. Twórcą tej linii suplementów jest propagator zdrowej diety - lekarz Marek Skoczylas. W swojej książce Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie” autor podkreśla, jak istotny dla zachowania dobrej kondycji organizmu jest właściwy wybór składników pokarmowych. Suplementy Skoczylas stanowią dopełnienie diety w celu uzyskania maksymalnego efektu prozdrowotnego.

Co wyróżnia suplementy diety Skoczylas?

Suplementy skoczylas to wysokiej jakości produkty w kapsułkach z roślinnej celulozy, zapakowane w poręczne słoiczki. W ofercie Marka Skoczylasa znajdują się także oleje roślinne oraz produkty w proszku: witaminy, minerały oraz kolagen. Szeroka gama suplementów Skoczylas oraz różne formy produktów pozwalają precyzyjnie dobrać preparat do swoich potrzeb dietetycznych.

Walorem jest również czytelna informacja na opakowaniach, dotycząca składu, zalecanej ilości do spożycia oraz przeciwwskazań.

Dr Marek Skoczylas wiele uwagi poświęca jakości przyjmowanych posiłków, skupia się na polecaniu produktów nieprzetworzonych i pozbawionych chemicznych dodatków do żywności. Z tego powodu składniki suplementów Skoczylas są najwyższej jakości, a produkty mają tzw. czyste składy. Oznacza to, że w suplementach Skoczylas nie ma konserwantów, barwników, stearynianu magnezu ani zbędnych substancji balastowych.

Suplementy Skoczylas - produkty na wszelkie potrzeby zdrowotne

Bogata oferta suplementów Skoczylas została stworzona z myślą o uzupełnieniu diety w składniki zapobiegające rozwojowi chorób cywilizacyjnych. Dużą grupę produktów marki Skoczylas stanowią suplementy wspierające układ krążenia. W tej grupie znajdują się: Koenzym Q10, Kora sosny nadmorskiej, Na ciśnienie czy Resweratrol. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się produkty Skoczylas wspomagające wątrobę i przemiany cholesterolu: Kurkuma, Piperyna + Imbir, Wątroba, Cholesterol i Neutralizer Detox. Kolagen rybi w proszku oraz Krzem Bor  Jod to propozycje uzupełnienia diety dla osób dbających o zdrowie stawów i układu ruchu. Pośród suplementów Skoczylas nie mogło zabraknąć również witamin i minerałów wysokiej jakości zarówno w kapsułkach jak i w proszku. Kompozycje tych preparatów łącza potencjał roślin i organicznych związków mineralnych, aby zwiększyć ich wchłanialność i skuteczność. Na uwagę zasługują także tłoczone na zimno oleje marki Skoczylas: Olej z nasion czarnuszki, Olej z nasion ostropestu i Olej orzecha włoskiego. Zupełnie niepowtarzalnym produktem Skoczylas jest Estromega premium - suplement diety w płynie dostarczający kwasy tłuszczowe Omega 3 -6-9 oraz Estromega standard. Obie te propozycje wspierają dietę w składniki sprzyjające zachowaniu zdrowego układu krwionośnego dobrej pamięci i odporności.

O czym przeczytasz w książce Marka Skoczylasa?

Ideą napisanej przez Marka Skoczylasa książki “Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie” jest zwiększenie świadomości naszego społeczeństwa na temat szkodliwej roli toksyn jakie przyjmujemy wraz z pożywieniem. Autor omawia wpływ konserwantów, pestycydów i metali ciężkich, jako czynników rozwoju chorób cywilizacyjnych. Ponadto w książce Skoczylas przedstawia naturalne rozwiązania na oczyszczenie organizmu z obciążających go toksyn.

 

Wiedza opisana w książce oraz suplementy diety Skoczylas pozwalają na wdrożenie do swojego codziennego planu żywieniowego właściwych rozwiązań.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl