Moje konto Moje konto

Jaka ashwagandha jest najlepsza? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

jaka_ashwagandha_jest_najlepsza_(1).jpg

Jaka ashwagandha jest najlepsza? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ashwagandha to jeden z najmocniejszych adaptogenów, czyli roślin zwiększających odporność na stres. Wdrożenie do codziennej diety ashwagandhy przynosi nieocenione efekty dla dobrej kondycji układu nerwowego i całego organizmu. Jednak, na co zwrócić uwagę przy zakupie ashwagandhy? Objaśniamy krótko, jaka ashwagandha jest najlepsza dla Ciebie!

Gdzie kupić najlepszą ashwagandhę?

Szeroka oferta produktów dostępnych w sklepach i sieci internetowej może utrudniać wybór najlepszej ashwagandhy. Czym się kierować podczas zakupów? Oczywiście najlepiej zacząć od sprawdzonego miejsca, gdzie możesz nabyć produkty ziołowe wysokiej jakości. Sklepy zielarsko-medyczne to najlepszy wybór, ponieważ oferują największy asortyment produktów roślinnych polecany w profilaktyce zdrowia i w kuracjach ziołowych. Oferta sklepów zielarskich dotyczy zarówno sprzedaży stacjonarnej jak i online. Ponadto w sklepach zielarsko-medycznych pracuje wykwalifikowany personel, który profesjonalnie doradzi, jaką ashwagandhę wybrać. Podczas zakupów warto wziąć pod uwagę skład produktu, opinię o producencie, opis uwzględniający kraj pochodzenia i dodatkowe certyfikaty, a także standaryzację. Dzięki dokładnemu przestudiowaniu opisu łatwiej będzie ustalić z jakiej firmy ashwagandha jest najlepsza. Cena produktu oraz sposób opakowania, to kolejne aspekty, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie ashwagandhy.

Ashwagandha - z jakiej firmy jest najlepsza i co ją wyróżnia?

W ofercie naszego sklepu zielarsko-medycznego znajdziecie dużo artykułów z ashwagandhą. Wybór najlepszego dla siebie produktu warto zacząć od ustalenia w jakiej formie ashwagandhę wybrać.

Ashwagandha proszek - jak go stosować?

Najpopularniejsze produkty z ashwagandhy to suszony, mielony korzeń tej rośliny. Ten wyrób w postaci proszku, jest polecany do przygotowania koktajli, bądź jako dodatek do napojów i potraw. W przypadku ashwagandhy w proszku, warto kierować się obecnością certyfikatu rolnictwa ekologicznego. Produkty opatrzone tym symbolem mają bezpieczne składy, wolne od zanieczyszczeń chemicznych i GMO. “Zielony listek” znajdziecie na opakowaniu produktu Ashwagandha w proszku BIO 150 g marki Bio Planet. Dodatkowym atutem ashwagandhy firmy Bio Planet jest niewątpliwie przystępna cena, a także wygodne opakowanie doypack.

Ashwagandha kapsułki - na co zwrócić uwagę przy wyborze produktu.

Inną niezwykle popularną formą ashwagandhy są kapsułki, będące suplementem diety, przeznaczonym do samodzielnego stosowania u osób dorosłych. Skład kapsułki oraz standaryzacja surowca mogą zadecydować, która ashwagandha w kapsułkach jest najlepsza. Producentem, zapewniającym “czyste składy”, a także wysokie porcje w kapsułce oraz surowiec wysokiej jakości jest marka Aliness. Preparat Natural Ashwagandha 590 mg tego producenta wyróżnia się pośród innych obecnością aż 9% witanolidów, co stanowi potwierdzenie obecności składników aktywnych w preparacie. W opakowaniu jest 100 kapsułek wegańskich, a w ciągu dnia wystarczy przyjąć 1 kapsułkę, a więc produkt wystarczy na ponad 3 miesiące suplementacji. Ekonomiczne opakowanie i łatwa do przyjmowania postać preparatu to zalety ashwagandhy firmy Aliness.

Ashwagandha krople - dla kogo będą najlepsze.

Ashwagandha nalewka 1:1 100ml marki Nanga to jeszcze jedna odsłona tej nieocenionej rośliny. Wyciąg alkoholowy z ashwagandhy jest przeznaczony do rozcieńczania w wodzie. Preparat przyjmowany w postaci płynnej nie obciąża żołądka i szybko się wchłania. Ashwagandha w kroplach z pewnością przemówi do zwolenników dawnych receptur zielarskich, opierających się na nalewkach ziołowych.

Ashwagandha korzeń - jak go wykorzystać?

Ashwagandha korzeń cięty 50g Nanga to z kolei produkt idealny dla osób pragnących samodzielnie przygotować w domu odwar lub na nalewkę z tej rośliny. Wysokiej jakości surowiec zielarski w tym produkcie ma postać rozdrobnionych korzeni. Ashwagandhę w takiej formie można wykorzystać jako składnik mieszanek ziołowych lub do domowej produkcji wyciągów.

 

Ashwagandha to niezwykle przyjazna człowiekowi roślina, sprzyjająca poprawie kondycji fizycznej i psychicznej. Niezależnie od tego, którą ashwagandhę wybierzesz pamiętaj, że nie powinno się jej stosować jednocześnie z lekami o charakterze nasennych i przeciwdepresyjnym. Jeśli zastanawiasz się, z jakiej firmy ashwagandha będzie najlepsza, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl