Moje konto Moje konto

O Nas

Witajcie w Zielarni Lawenda!

Tworzymy Zespół Doradców wyspecjalizowanych w dziedzinie roślin leczniczych, suplementacji oraz żywienia sprzyjającego profilaktyce zdrowia. Prowadzenie sklepu zielarsko-medycznego, nie jest dla nas jedynie formą zarobkowania, ale przede wszystkim stało się pasją! W tej dziedzinie nieustannie się rozwijamy! 

Celem naszej pracy jest propagowanie stylu życia w zgodzie z naturalnymi potrzebami organizmu oraz profilaktyki zdrowia opartej na diecie i racjonalnym stosowaniu ziół leczniczych.

Przykładamy ogromną wagę do traktowania fitoterapii, jako dziedziny opierającej się na naukowych badaniach z zakresu biochemii roślin i ich zastosowania w terapiach medycznych. 

Ważnym doświadczeniem dla nas jest współpraca z uczelnią WSIiZ w Rzeszowie, dzięki czemu możemy uczestniczyć w projektach propagujących wśród studentów zastosowanie roślin leczniczych.

Mamy szczęście uczestniczyć w spotkaniach dedykowanych Seniorom, którzy chętnie odwołują się do tradycyjnych receptur zielarskich, jakie pamiętają z czasów dzieciństwa. Te doświadczenia uświadamiają nam, jak potężną rolę rośliny lecznicze odgrywają w naszej tradycji i kulturze. Z chęcią zgłębiamy ten aspekt ziołolecznictwa!

Niezwykle przyjemną częścią naszej pracy są warsztaty i spotkania z Dziećmi, których entuzjazm i naturalna ciekawość świata pozwalają wierzyć, że sztuka zielarska nie będzie nigdy zapomniana.

Z przyjemnością gościmy w naszych sklepach Studentów odbywających praktyki semestralne. Świeże spojrzenie młodych zielarzy na tematy związane z profilaktyką zdrowia, jest dla nas cennym doświadczeniem!

Z ogromną przyjemnością bierzemy udział w projektach poświęconych naturalnym terapiom, które zgłębiają nasi Przyjaciele, zajmujący się muzykoterapią, ruchem naturalnym, aromaterapią oraz dietetyką.

Najcenniejsze doświadczenia w naszej pracy to relacje z naszymi Klientami, którzy niejednokrotnie dzieląc się z nami swoimi troskami, stają się dla nas inspiracją do pracy i są mile widzianymi Gośćmi w progach Zielarni Lawenda!

 

Marta Krynicka Orzech

mgr biologii, zielarz-fitoterapeuta

 

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl