Moje konto Moje konto

Aliness

Aliness - suplementy wysokiej jakości

Suplementy Aliness to polska marka, która jest produkowana przez firmę Medicaline z siedzibą w Karczewie pod Warszawą. Dwie wiodące linie tej firmy to Aliness suplementy oraz marka BeOrganic superfood. Jako forma uzupełnienia diety w składniki odżywcze i komponenty ziołowe polecane są suplementy Aliness. Natomiast BeOrganic to grupa produktów żywnościowych i suplementów ekologicznych oparta na wysokiej jakości surowcach roślinnych znanych jako superfood.  

Dlaczego warto sięgnąć po suplementy Aliness?

Szeroki wybór suplementów Aliness to z pewnością atut tej marki. W ofercie znajdują się kompleksy witamin i minerałów skomponowane z myślą o potrzebach klientów wynikających z wieku, płci czy formy organizmu. Pośród suplementów Aliness dużą grupę produktów stanowią aminokwasy o czystej formie i korzystnej porcji. Adaptogeny roślinne to znaczna część  suplementów Aliness, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem konsumentów. Podobnie, jak ziołowe suplementy Aliness, standaryzowane na zawartość składników aktywnych.

Różnorodność form suplementów Aliness to kolejny ukłon w stronę klientów. W ofercie tej marki znajdują się produkty w postaci proszków przeznaczonych do rozpuszczenia w wodzie. A także wygodne do przyjmowania suplementy w kapsułkach, bądź tabletkach. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów suplementy Aliness są produkowane zgodnie z koncepcją „czystej etykiety” (clean label). Kierując się założeniem clean label, producent unika w składnikach suplementów zbędnych substancji  wypełniających, alergennych czy plastyfikatorów.

Czytelna etykieta suplementów Aliness pozwala szybko przeanalizować skład produktu i jego walory. Na opakowaniu wyraźnie oznaczone są wskazówki dla alergików, ilości składników aktywnych w kapsułce oraz zalecany sposób użycia.

Wysoka jakość i przebadane składniki suplementów Aliness

Producent suplementów Aliness kieruje się wysokimi standardami zarówno w wyborze surowców jak i w metodach produkcji. Posiada własny zakład produkcyjny, spełniający najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP.

Dostawcy surowców do produkcji suplementów Aliness są wnikliwie kontrolowani pod kątem jakości i czystości produkcji. Aliness korzysta z opatentowanych form surowców, takich które posiadają certyfikat jakości oraz analizy jakościowe i chemiczne. 

Surowce roślinne wykorzystywane do produkcji suplementów Aliness w większości posiadają certyfikat ekologiczny. Dzięki temu mamy pewność, że przy uprawie roślin nie używano sztucznych nawozów, pestycydów i chemicznych środków ochrony roślin.

Suplementy Aliness są wolne od organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO-Genetically Modified Organism).

Bezpieczeństwo i jakość suplementów Aliness jest potwierdzona w certyfikowanych i akredytowanych laboratoriach SGS Polska lub J.S. Hamilton Poland S.A. oraz państwowymi instytutami w tym Narodowym Instytutem Leków. 

W produkcji suplementów Aliness wykorzystywana jest opatentowana technologia LEMS.


Suplementy Aliness to produkty, które powstają z myślą o potrzebach klientów i z niezwykłą dbałością o jakość i bezpieczeństwo stosowania.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl