Moje konto Moje konto

Artykuły higieniczne

Producenci

Produkty

1 2

Proponujemy Państwu wysokiej jakości artykuły higieniczne wykonane z naturalnych tworzyw i składników. Poszczególne produkty mają odpowiednie certyfikaty i spełniają wszelkie obowiązujące normy. W zależności od rodzaju asortymentu prezentowane, naturalne artykuły higieniczne są hipoalergiczne, biodegradowalne i pakowane w czystych, sanitarnych warunkach. Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Wśród naszych produktów odnajdą Państwo szczoteczki do zębów, chusteczki do higieny intymnej, patyczki kosmetyczne, podpaski higieniczne, ale również zmywacze do paznokci i żele bakteryjne. Środki te nadają się do codziennego użytku i są całkowicie bezpieczne.

Ekologiczne produkty dla dzieci i dorosłych

W naszym sklepie znajdują się także artykuły higieniczne dla dzieci, a wśród nich szczoteczki do zębów wyposażone w średnio-miękkie włosie, wyprodukowane z bio-tworzywa, dlatego po ich zużyciu nie ma żadnych przeciwwskazań do kompostowania ich w pojemniku do biodegradacji. Produkty, które również można stosować u dzieci, to chociażby delikatne chusteczki higieniczne. Charakteryzują się działaniem antybakteryjnym, są wytrzymałe, a w czasie ich stosowania nie powstaje pyłek drażniący błony śluzowe i drogi oddechowe. Delikatna bibułka wykazuje duże właściwości chłonne i jest przyjazna dla skóry.

Naturalne produkty dedykowane kobietom

Jeśli poszukują Państwo artykułów higienicznych, w naszym sklepie internetowym polecamy produkty przeznaczone szczególnie dla kobiet pragnących zadbać o higienę osobistą z pomocą asortymentu wyprodukowanego z naturalnych składników. Kierując się jakością, mogą Państwo znaleźć u nas chusteczki do higieny intymnej powstałe z ekologicznego włókna bambusowego. Oferujemy również podpaski higieniczne, które mają certyfikat Oeko-Tex. Cechuje je wysoka wchłanialność. Idealnie nadają się dla kobiet borykających się z często występującymi podrażnieniami skóry, gdyż produkty te są wolne od sztucznych substancji chemicznych i  zapachowych. Panie, które preferują tampony, mogą zaopatrzyć się w naszym sklepie w te wykonane z hipoalergicznej, certyfikowanej i ekologicznej bawełny. Gładkie, miękkie i biodegradowalne artykuły to jedne z wielu bezpiecznych i certyfikowanych produktów dla kobiet w naszym sklepie.

Produkty o działaniu antybakteryjnym

W trosce o potrzeby naszych Klientów oferujemy również żel o działaniu antybakteryjnym. Produkt ten zawiera glicerynę, dzięki czemu nie wysusza skóry. Charakteryzuje się również efektem odświeżającym dłonie. Proponujemy także płatki kosmetyczne bielone tlenem oraz zmywacze do paznokci, które pomagają w łagodnym, aczkolwiek skutecznym usunięciu lakieru. 

 

Nasz sklep internetowy z artykułami higienicznymi oferuje również środki czystości BIO oraz inne produkty w kategorii “Dezynfekcja i odkażanie”. Dbamy o najwyższy poziom selekcji składników znajdujących się w oferowanych przez nas produktach tak, aby spełniały różne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl