Moje konto Moje konto

Plastry oczyszczające - Kinoki Detox Gold 10szt Aura Herbals

17.99
13.99

Śpiesz się, oferta kończy się za:

0 20 39 30

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Indeks/kod produktu: 5901549658033

Waga: 0.10 kg

Producent: Aura Herbals

Opis produktu Plastry oczyszczające - Kinoki Detox Gold 10szt Aura Herbals

Kinoki Detox Gold to plastry naturalnie oczyszczające.

Plastry Kinoki Detox Gold działają miejscowo na skórę. Efekt ich działania to wynik połączenia starannie dobranych składników naturalnych.

 • wspomagają naturalne oczyszczanie
 • zmniejszają i niwelują uporczywe migreny
 • zwalczają uczucie chronicznego zmęczenia
 • wspomagają metabolizm oraz działanie układu krążenia
 • działają gdy śpisz, wpływając na Twoją koncentrację za dnia
 • rozgrzewają stopę, otwierają pory powodują ucisk i przez to stymulację receptorów na stopie. 
 • działają na zasadzie akupresury i refleksologii

Plastry Kinoki Detox Gold Bio-Formuła to rewolucyjna metoda oczyszczania Aury podczas snu. Działanie plastrów Kinoki Detox Gold opiera się na refleksologii i akupresurze.

Tylko naturalne składniki - Wszystkie składniki Plastrów Kinoki Detox Gold są w 100 % naturalne. Nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.

 • Turmalin - naturalne źródło jonów ujemnych. Ten półszlachetny kamień powoduje emisję promieniowania podczerwonego, co korzystnie wpływa na krążenie krwi. Turmalin wzmacnia system immunologiczny.Dzieki jonom ujemnym oddziaływuje na stopę, rozgrzewając skórę- Rozszerza pory w skórze stopy, pomagając w naturalny sposób stymulować merydiany w na spodzie stopy.
 • Ocet bambusowy - naturalnie przetworzone składniki drzewa bambusowego mają wyjątkową zdolność pochłaniania toksyn przez skórę.  Ocet destyluje się przez 2 lata – dopiero wtedy ma on satysfakcjonującą jakość. W medycynie chińskiej często stosuje się go w łagodzeniu stanów zapalnych skóry.
 • Ocet drzewny - ma właściwości oczyszczające i detoksykujące. Wchłania i redukuje toksyny, dodatkowo poprawiając krążenie krwi. Może to przynieść ulgę w stanach znużenia,  osłabienia, bólach głowy, podwójnym widzeniu, artretyzmie i nieprawidłowym ciśnieniu krwi.
 • Liść loquat - to często stosowany środek w medycynie orientalnej. Stosuje się go m.in. w leczeniu egzemy i czyraków skóry, ze względu na jego czynne działanie odtruwające oraz przeciwzapalne.
 • Dokudami - ta roślina, posiadająca zdolność neutralizowania wolnych rodników, niezwykle szkodliwych dla organizmu, nazywana bywa „królem medycyny ludowej”. W krajach azjatyckich używana jest ona od czasów starożytnych. Działa przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
 • Chitosan - zawierają włókna chitynowe, posiada właściwości żelujące – tworzy naturalną błonę, chroniącą skórę przed zanieczyszczeniami. Błona ta wyłapuje wiele związków, m.in. metale ciężkie i szkodliwe azotany.
 • Witamina C - pochodzenia naturalnego, to antyoksydant i konserwant.


Sposób użycia:

Plastry Kinoki Detox Gold należy przykleić na noc na obie stopy. Najlepszy efekt uzyskamy trzymając je na stopach od 6 do 10 godzin.

Pełna kuracja powinna trwać 10-20 dni, z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań, tj. ilości toksyn znajdujących się w organizmie, którą widać po stopniu zabarwienia się plastrów na ciemny kolor.

Wskazane jest kontynuowanie kuracji stosując okład raz na tydzień w celu osiągnięcia trwałego efektu dobrego samopoczucia.

Kinoki Detox Gold to nie tylko znakomity środek oczyszczający Aurę, "środek nasenny", ale także świetny środek przeciwbólowy, jeśli się wierzy we wschodnią filozofie holistyczną. 
Można je także stosować je bezpośrednio na bolące miejsce, np. w obrzękach pourazowych, stłuczeniach, bólach głowy, bólach krzyża. producent plastrów pokazuje badania o skuteczności oddziaływania lastrów Kinoki również przy dolegliwościach urazowych.

Jeśli używasz plastrów Kinoki Detox Gold po raz pierwszy, możesz nałożyć 2 sztuki na każdą stopę, a rano, przy zdejmowaniu plastrów, zwróć uwagę, na której części jest najwięcej osadu. Zalecane jest założenie skarpetek na naklejone plastry, aby uchronić Ciebie i/lub Twoją rodzinę od toksyn oraz aby zwiększyć rozgrzanie plastrów oraz ich nacisk na stopy.

Plastry Kinoki Detox Gold są JEDNORAZOWE. Po jednorazowym użyciu plaster Kinoki Detox Gold należy odkleić i wyrzucić do śmieci.

Plastry Kinoki Detox Gold przeznaczone są do użytku zewnętrznego – można przyklejać je wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Plastrów nie powinny używać kobiety w ciąży, dzieci lub osoby uczulone na jakikolwiek z powyżej wymienionych składników.

1 pudełko zawiera 10 sztuk plastrów oczyszczających organizm Kinoki Detox Gold. Do pełnej kuracji zaleca się 30 sztuk plastrów.

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Dlaczego plastry KINOKI są tak skuteczne?
Plastry Kinoki zawierają wyłącznie naturalne substancje, takie jak turmalin, ocet bambusowy, ocet drzewny, liść loquat, dokudami, chitosan, witamina C. Każdy z tych składników ma silne działanie oczyszczające, a ich połączenie pozwala cieszyć się oczyszczonym i zdrowym organizmem. Działanie poprzez rozgrzewanie, ucisk i akupunkturę jest stosowane z powodzeniem przez miliony ludzi na całym świecie !

Dlaczego warto używać plastrów KINOKI?
Plastry KINOKI przykleja się do stóp na noc i zostawia na nich przez 6 do 10 godzin. Oznacza to, że ich oczyszczająca moc działa, kiedy śpisz – Twój organizm uwalnia Aurę ze złych toksyn i wzmacnia się jego system odpornościowy, a rano Ty budzisz się zauważalnie zdrowszy i pełniejszy energii.

Ile czasu powinna trwać pełna kuracja plastrami KINOKI?
Pełna kuracja plastrami KINOKI powinna trwać około 10-20 dni, zależnie od stopnia, w jakim zanieczyszczony jest organizm.


UWAGA: Plastry KINOKI nie są lekiem, suplementem diety, wyrobem medycznym oraz biobójczym. Plastry KINOKI nie mogą być odpowiedzialne za diagnozowanie oraz leczenie jakichkolwiek chorób sklasyfikowanych przez medycynę zachodnią. Najlepiej skontaktuj sie ze specjalistą od medycyny naturalnej , który pomoże Ci w interpretacji Twoich potrzeb związaych z Aurą organizmu, refleksologii i akupresury.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły produkt Plastry oczyszczające - Kinoki Detox Gold 10szt Aura Herbals kupiły także

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl