Moje konto Moje konto

BioPlanet

Żywność Bio Planet - ekologia, jakość i najlepszy smak!

Bio Planet to jedna z wiodących firm na rynku polskim produkujących i propagujących żywność ekologiczną. Utworzona w 2005 roku firma Bio Planet dzisiaj posiada w swojej ofercie ponad 7 tysięcy produktów, które oferuje pod marką własną. Jest również importerem wielu zagranicznych marek żywności ekologicznej.

Co wyróżnia markę żywności Bio Planet?

Przede wszystkim wysoka jakość produktów! Żywność Bio Planet to produkty nieprzetworzone, bogate w naturalne związki mineralne, witaminy i składniki odżywcze. Przekłada się to również na walory smakowe i bogatszy aromat produktów. Żywność Bio Planet to artykuły pochodzące z upraw i gospodarstw ekologicznych. Oznacza to, że żywność Bio Planet została wyprodukowana bez dodatku nawozów sztucznych, pestycydów, hormonów wzrostu oraz bez użycia organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO). Bezpieczeństwo i jakość żywności Bio Planet jest priorytetem dla producenta. Zakład konfekcjonowania posiada wdrożony Globalny Standard BRC GS, który zapewnia bezpieczeństwo konfekcjonowania pod kątem zastosowanych materiałów i ich kontaktu z produktami spożywczymi. 

Żywność Bio Planet jest również poddawana badaniom  pod kątem parametrów mikrobiologicznych i fizykochemicznych, a także w kierunku pozostałości po pestycydach i zawartości mykotoksyn. 

Jakie produkty oferuje marka Bio Planet?

W niezwykle szerokiej gamie żywności Bio Planet znajdują się zarówno składniki dobrze znane w kuchni polskiej, jak i produkty spożywcze obecne w potrawach kuchni z całego świata. 

Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości ekologiczne płatki zbożowe, otręby, bakalie, kasze, nasiona oraz mąki i makarony. Ponadto w grupie żywności Bio Planet znajdują się soki bez cukru otrzymywane z ekologicznych owoców, a także warzywne przetwory, sosy i przyprawy. Ważnym działem produktów jest nabiał i jaja pochodzące z certyfikowanych gospodarstw krajowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów w żywności Bio Planet znalazły się także produkty z grupy superfoods - zielony jęczmień, matcha, chlorella, spirulina czy ashwagandha. Znaczny procent żywności Bio Planet stanowią produkty przeznaczone dla wegan i wegetarian, które powstały z ekologicznych zbóż i warzyw.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w ofercie żywności Bio Planet pojawiły się również produkty bezglutenowe, opatrzone wyraźnym oznaczeniem na etykiecie, co ułatwia wybór konsumentom.  

 

Certyfikacja ekologiczna oraz zachowanie najwyższych standardów na etapie konfekcjonowania sprawia, że żywność Bio Planet wyróżnia się na rynku wysoką jakością i najlepszym smakiem!

 

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl