Moje konto Moje konto

Filtr produktów

  • Producent
Koszyk jest pusty

pobrane[2].png

Szybki kontakt

+48 517 947 057

info@zielarnia24.pl

Czynne Pn-Pt
09:00-16:00

Dane do przelewu

 

Zielarnia Lawenda 

ul. Matejki 18, 35 -064 Rzeszów

Nest Bank 49 1870 1045 2078 1069 1278 0001

Dostawa

 koszty_dostawy_3.6[1][2].jpg

koszty_new_szczeg[1].jpg

Internetowy sklep zielarski

 

Sprzedajemy najlepsze na rynku preparaty ziołowe. Znajdą tu Państwo suplementy diety wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę herbatek odchudzających, oczyszczających a także uspokajających.

Jako internetowa zielarnia Rzeszów prowadzimy sprzedaż naturalnych kosmetyków, ziół i suplementów diety.

Nasza zielarnia internetowa Lawenda posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Nasze kawy, herbaty, kosmetyki, syropy, zioła i leki ziołowe z pewnością wpłyną na poprawę Waszego samopoczucia.

eko_lisc.jpg

Zioła jednorodne

Produkty

1 2 3 4 ... 29 30 31

Surowce jednorodne są źródłem składników aktywnych, które dają pewność co do skuteczności działania w naszym organizmie. Zioła jednorodne mogą być stosowane do przygotowania naparów, nalewek, czy maceratów, a także sporządzenia mieszanek ziołowych. Dzięki dostępnemu asortymentowi, np. kwiatów akacji, owoców anyżu i korzeni arcydzięgla, ziołolecznictwo przynosi maksymalnie pozytywne efekty. Wspomniane rośliny wspomagają kuracje nerek i dróg moczowych, pomagają w zwalczaniu kaszlu przy infekcjach górnych dróg oddechowych czy też ułatwią trawienie lub wzbudzą łaknienie.

Systematyczne stosowanie ma duże znaczenie

Zioła jednorodne to produkty lecznicze o dużym potencjale, ale ich działanie niekoniecznie jest natychmiastowe. Często pożądane efekty uzyskuje się dopiero po systematycznym oraz dłuższym stosowaniu. Z powodzeniem można traktować to jako zaletę ziołolecznictwa, gdyż wiąże się dość bezpośrednio z jego naturalnym pochodzeniem. Fitoterapia pozostaje niezwykle przyjazna dla organizmu człowieka, a rezultaty uzyskane tą metodą często przewyższają początkowe oczekiwania. Warto na nie poczekać. Wystarczy spojrzeć chociażby na babkę lancetowatą, która wspiera kuracje niepożądanych zmian skórnych lub na korzeń ashwagandha obniżający poziom stresu. Zadbaliśmy o bogaty wybór roślin. W naszych katalogach znajduje się kilkaset jednorodnych ziół. Łatwo i szybko znajdą Państwo odpowiednie dla siebie.

Doradzimy w wyborze odpowiednich ziół

Biała szałwia, bluszczyk kurdybanek, czystek, diabelski pazur - nazwy roślin mogą zaskakiwać, ale rozszyfrowanie ich właściwości wcale nie musi być trudne. Zioła jednorodne z naszego sklepu posiadają czytelne opisy. Łatwo zrozumieją z nich Państwo, w jakiej sytuacji okażą się przydatne oraz jak je stosować, co również ma spore znaczenie. W razie problemów pomocą służą nasi profesjonalni doradcy. Posiadają szeroką wiedzę o roślinach oraz ich składnikach aktywnych. Doskonale opanowali nie tylko teorię, ale także praktykę stosowania poszczególnych ziół. Warto już dziś zbudować w domowym zapleczu “zielarską” apteczkę. Dzięki jednorodnym ziołom można będzie zadbać o profilaktyczne wsparcie organizmu, dodatkową pomoc w czasie choroby lub szybko zareagować w nagłych sytuacjach.