Moje konto Moje konto

Franczyza

Celem Zielarni Lawenda jest sprzedaż produktów naturalnych, ekologicznych i związanych z profilaktyką zdrowia. W obrębie tej grupy znajdują się zioła, produkty lecznicze, herbaty, suplementy diety, żywność funkcjonalna, olejki aromaterapeutyczne, kosmetyki naturalne i prasa dostarczająca informacji o tematyce prozdrowotnej.

 

Misją Zielarni Lawenda jest propagowanie naturalnego stylu życia oraz szerzenie rzetelnej wiedzy dotyczącej profilaktyki zdrowia, ochrony naturalnych zasobów środowiska oraz budowanie świadomości ekologicznej.

 

Zielarnia Lawenda nie pozostaje obojętna wobec problemów związanych ze zdrowiem i współczesnymi zagrożeniami wynikającymi z degradacji środowiska. Bierzemy udział w targach, konferencjach oraz organizujemy warsztaty, dzięki czemu możemy dzielić się wiedzą nie tylko z klientami naszych sklepów, ale z szerszą grupą odbiorców. Również na naszej witrynie internetowej: www.zielarnia24.pl i w mediach społecznościowych obok treści reklamowych pojawiają się treści o charakterze edukacyjnym.

 

W celu budowania naszej marki wdrożyliśmy szereg działań pozwalających stworzyć sklep zielarsko-medyczny o niepowtarzalnym charakterze.

  

Zapraszamy do współpracy!

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl