Moje konto Moje konto

Amol 150ml

38.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 5909990006427

Waga: 0.33 kg

Opis produktu Amol 150ml

Płyn doustny, płyn do stosowania na skórę produkt złożony

Skład: Substancja czynna: olejek melisy indyjskiej 1g, goździk 1g, kora cynamonowa 2,4g, cytryna 5,7g, mięta pieprzowa 2,4g, lawenda 2,4g, mentol 17,23g, alkohol etylowy 70% do 1000g.

Wskazania:

  • Przeziębienie infekcje górnych dróg oddechowych;

  • Dolegliwości żołądkowe i jelitowe;  

  • Nerwobóle, neuralgie;

  • Bóle, reumatyzm, rwa kulszowa, lumbago, bóle kolan, stawów, pleców, krzyża, karku i barków, sztywność karku i bóle mięśniowe;

Działanie: Kompozycja ziół zawartych w preparacie Amol znajduje zastosowanie przy złym samopoczuciu, przeziębieniu, dolegliwościach żołądkowych. Do wcierania przy dolegliwościach reumatycznych, rwie kulszowej, lumbago, bólach kończyn, bólach głowy, nerwobólach i bólach mięśniowych.

Dawkowanie: Jeśli nie ma innych zaleceń lekarskich:

Wewnętrznie: Doustnie dorośli i młodzież powyżej 12-go roku: 10-15 kropli przyjmować z cukrem albo z 1/2 szklanki wody lub herbaty.

Do inhalacji: 1 łyżeczkę Amolu dodać do ok. 11 bardzo gorącej wody i wdychać powstające opary. Zawiera 70% objętościowych alkoholu.

Zewnętrznie: Do wcierania: nierozcieńczony Amol wcierać do momentu, aż powierzchnia skóry będzie sucha. Jako okład: gazę, bandaż nasączyć mieszanką 1 części Amolu i 3 części wody i nałożyć na bolące miejsce (nie przykrywać opatrunkiem uniemożliwiającym dostępu powietrza).

Przeciwwskazania: Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem. W przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu,

W astmie oskrzelowej i innych schorzeniach dróg oddechowych, którym towarzyszy silna nadwrażliwość dróg oddechowych,

Wewnętrznie: Niedrożność dróg żółciowych (np. w przebiegu kamicy żółciowej), zapalenie pęcherzyka żółciowego. U osób z przewlekłymi chorobami wątroby, u osób uzależnionych od alkoholu.

Zewnętrznie: Na uszkodzoną skórę np. przy oparzeniach, wypryskach i ranach otwartych, przy chorobach skóry przebiegających z wysypką, na błony śluzowe oraz w okolicach oczu.

Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: Ze względu na zawartość etanolu, lek może wywierać wpływ na ośrodkowy układ nerwowy. Dlatego też nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn po zastosowaniu doustnym leku.

Działania niepożądane: Jak każdy lek, Amol może powodować działania niepożądane. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z działań niepożądanych należy powiadomić lekarza lub farmaceutę.

Objętość: 150ml

Producent: Takeda Pharma Sp. z o.o. Prosta 68, 00-838 Warszawa

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl