Moje konto Moje konto

Naturalny olejek eteryczny - Grejpfrutowy Bamer

8.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 5906764840010

Waga: 0.04 kg

Producent: Bamer

Opis produktu Naturalny olejek eteryczny - Grejpfrutowy Bamer

naturalny olejek eteryczny

Najwyższej jakości, czysty, naturalny olejek eteryczny, uzyskany ze skórki grejpfruta (Citrus Paradisi Peel Oil). Przebadany laboratoryjnie.

 Zastosowanie:

  • perfumeria, kosmetyka

  • aromaterapia, kąpiel, masaż, inhalacja, sauna;

  • w domu, biurze, aucie;

  • odświeżacze i nawilżacze powietrza, odkurzacze.

Naturalne olejki eteryczne poprawiają samopoczucie, łagodzą zmęczenie i stresy, regenerują ciało i duszę. Wykorzystuje się je pojedynczo lub w mieszankach z innymi olejkami.

Uwaga! 

Naturalne olejki eteryczne należy przechowywać w naczyniach szczelnie zamkniętych, bez dostępu światła, w chłodnym miejscu. Chronić przed dziećmi. Nie pić. Unikać kontaktu olejku z oczami. Nie stosować nierozcieńczonego olejku na skórze. Nie stosować u kobiet w ciąży i u dzieci do 3 lat, w przypadku alergii na preparat oraz w trakcie korzystania z kąpieli słonecznych i solarium. Zaleca się stosowanie olejków eterycznych po konsultacji z lekarzem, aromaterapeutą lub kosmetologiem.

Olejki oddziaływują na niektóre tworzywa sztuczne. Przed ich użyciem w urządzeniach, których elementy są z tworzyw sztucznych, należy upewnić się, że producent dopuszcza kontakt tych urządzeń z olejkami i kompozycjami zapachowymi.

Olejki eteryczne firmy "BAMER" posiadają atest PZH, IFRA oraz analizy laboratoryjne.

O producencie:

Firma BAMER oferuje w 100% naturalne, czyste olejki eteryczne oraz kompozycje zapachowe już od 1993 roku. Badania aplikacyjne na pacjentach przeprowadzone w Akademii Medycznej potwierdziły skuteczność olejków Bamer w aromaterapii i kosmetyce.

Produkty nie są testowane na zwierzętach.

Oceny bezpieczeństwa, liczne certyfikaty i atesty, zgodność z najnowszą farmakopeą Ph.Eur. oraz IFRA, pozytywna opinia PZH gwarantują najwyższą farmaceutyczną i kosmetyczną jakość olejków.

Olejki firmy BAMER zostały zgłoszone do Komisji Europejskiej za pośrednictwem CPNP (Cosmetic Products Notification Portal).

Pojemność: 7ml

Producent: Bamer, Polska
Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl