Moje konto Moje konto

Labofarm Hyperherba 60 tabl.

39.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 5909990473120

Waga: 0.00 kg

Producent: Labofarm

Opis produktu Labofarm Hyperherba 60 tabl.

Hyperherba Labofarm to lek ziołowy przynoszący ulgę w przejściowych stanach depresyjnych, poprawia nastrój, łagodzi dolegliwości trawienne.

Wskazania do stosowania:Tradycyjnie stosowany w celu łagodzenia występujących przejściowo objawów wyczerpania psychicznego. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Skład leku: Ziele dziurawca (Hyperici herba) – 330 mg

Substancje pomocnicze: Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemionka koloidalna bezwodna. Jedna tabletka zawiera nie mniej niż 0,2 mg hiperycyny.

Dawkowanie, sposób stosowania i droga podania:

Droga podania: doustna. 

Dawkowanie: dorośli, 1 tabletka 3 razy na dobę przez okres dwóch tygodni. Preparat popić wystarczającą ilością wody. 

Przeciwwskazania: Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na ziele dziurawca. Nie zaleca się stosowania leku w wieku poniżej 18 lat.

Z powodu braku wystarczających danych stosowanie w okresie ciąży i laktacji nie jest zalecane.

Interakcje: Dane literaturowe wskazują, że przyjmowanie preparatów z ziela dziurawca może powodować osłabienie działania niektórych leków. Z tego względu nie należy stosować leku z warfaryną, cyklosporyną, teofiliną, digoksyną. Możliwe jest również osłabienie działania doustnych środków antykoncepcyjnych. Podczas leczenia zakażeń wirusem HIV środkami przeciwwirusowymi wyciągi z ziela dziurawca powodują obniżenie ich stężenia (np. indinaviru) w osoczu. Nie zaleca się stosowania preparatów z ziela dziurawca bez konsultacji z lekarzem łącznie ze środkami przeciwdepresyjnymi, które hamują wychwyt zwrotny serotoniny.

Działania niepożądane: Mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe, skórne reakcje alergiczne, zmęczenie i niepokój. Osoby o jasnej karnacji, po ekspozycji na intensywne światło słoneczne, mogą reagować nasilonymi objawami imitującymi oparzenia słoneczne. 

Dodatkowe Informacje: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przechowywanie leku: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie wyższej niż 25ºC, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności.

Opakowanie: 60 tabletek

Wytwórca: LF Labofarm Sp z o.o., ul. Lubichowska 176 b, 83-200 Starogard Gd.

Podmiot odpowiedzialny: Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. Sp. k


Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl