Moje konto Moje konto

Świeca Koncha kpl. 2szt. Candica Aura Herbals

6.50
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 5903240599110

Waga: 0.008 kg

Producent: Aura Herbals

Opis produktu Świeca Koncha kpl. 2szt. Candica Aura Herbals

produkt do użytku zewnętrznego

Konchy Candica to oryginalne świece wykonane z wosku pszczelego. Produkt przeznaczony jest do użycia w trakcie zabiegu świecowania uszu.

Konchy mają mocniejsze działanie niż świece Hopi.

Dzięki ich wymiarom (21,5 cm długości, średnica, która wraz z długością się rozszerza) i doskonale dobranej ilości wosku czas spalania jednej konchy wynosi 10-15 minut.

Sposób użycia:

Przygotuj parę świec, chusteczki higieniczne, naczynie z wodą, kosmetyczne patyczki bawełniane oraz aromatyczny olejek do masażu. Przetrzyj zewnętrzną część ucha oraz wlot kanału usznego osoby poddającej się zabiegowi świecowania patyczkiem kosmetycznym zamoczonym w oleju oraz delikatnie rozmasuj okolice ucha. Zapal jedną świecę i delikatnie umieść ją u wlotu kanału usznego osoby poddającej się zabiegowi. Świecę trzymaj pionowo aż do momentu kiedy płomień osiągnie zaznaczoną na świecy linię spalania. Wyciągnij świecę z kanału usznego i zgaś zanurzając palący się koniec w naczyniu z wodą. Przetrzyj ucho chusteczką higieniczną i ponownie delikatnie rozmasuj.

Powtórz procedurę dla drugiego ucha. Po zakończeniu świecowania osoba poddająca się zabiegowi powinna jeszcze chwilę zrelaksować się w pozycji leżącej a następnie wypić herbatę, aby uzupełnić płyny. 

Ważne informacje: Nie należy wkładać zbyt głęboko świec Koncha do ucha. Zbyt mocne umiejscowienie świecy w uchu może doprowadzić do pozostawienia plastikowej części świecy wewnątrz ucha. Świece Candica nie są wyrobem medycznym ani leczniczym.

Przeciwwskazania: Świecowanie nie należy przeprowadzać w przypadku perforacji błony bębenkowej, urazów głowy, tętniaka naczyń krwionośnych mózgu, ropnego zapalenia ucha, uczulenia na produkty pszczele.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ilość sztuk: 2 świece Konchy

Producent: Aura Herbals Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 49/2, 81-754 Sopot

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl