Moje konto Moje konto

Filtr produktów

  • Producent
Koszyk jest pusty

pobrane[2].png

Szybki kontakt

+48 517 947 057

info@zielarnia24.pl

Czynne Pn-Pt
09:00-16:00

Dane do przelewu

 

Zielarnia Lawenda 

ul. Matejki 18, 35 -064 Rzeszów

Nest Bank 49 1870 1045 2078 1069 1278 0001

Dostawa

 koszty_dostawy_3.6[1][2].jpg

koszty_new_szczeg[1].jpg

Internetowy sklep zielarski

 

Sprzedajemy najlepsze na rynku preparaty ziołowe. Znajdą tu Państwo suplementy diety wspomagające dietę, mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu, jak i szeroką gamę herbatek odchudzających, oczyszczających a także uspokajających.

Jako internetowa zielarnia Rzeszów prowadzimy sprzedaż naturalnych kosmetyków, ziół i suplementów diety.

Nasza zielarnia internetowa Lawenda posiada duży wybór naturalnych suplementów diety przeznaczonych dla klientów o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Nasze kawy, herbaty, kosmetyki, syropy, zioła i leki ziołowe z pewnością wpłyną na poprawę Waszego samopoczucia.

eko_lisc.jpg

Bonimed suplementy

Laboratorium Medycyny Naturalnej BONIMED to polska firma zajmująca się produkcją preparatów ziołowych w oparciu o franciszkańskie receptury ojca Grzegorza Sroki oraz współczesne badania z zakresu fitoterapii. Produkty tej firmy skierowane są do osób pragnących cieszyć się dobrym zdrowiem, opierając się w profilaktyce i wspomaganiu leczenia na preparatach ziołowych.

Oferta firmy Bonimed obejmuje zarówno mieszanki ziołowe, leki roślinne jak i suplementy naturalne. Herbaty Bonimed to gama produktów dopasowanych do różnych potrzeb organizmu, wspomagają układ trawienny, oddechowy, nerwowy, kostny. Bonimed suplementy to szeroka oferta naturalnych preparatów skomponowanych z myślą o uzupełnieniu diety w naturalne substancje sprzyjające zdrowiu. Pośród nich znajdują się produkty służące dobrej kondycji układu nerwowego Nerbobon, Ginkobon, Ginsengbon czy Memobon, produkty wspierające układ krążenia Cardiobon, Venobon, a także przeznaczone dla osób z problemami gastrycznymi Gastrobon, Regulobon, Vernikabon.

Szeroka oferta Bonimed suplementy i sprawdzone receptury ziołowe tych produktów umożliwiają idealne dobranie preparatu do własnych potrzeb.

Pośród oferowanych przez Bonimed produktów zainteresowaniem klientów cieszą się również kosmetyki zawierające wyciągi ziołowe, które umożliwiają naturalną i bezpieczną pielęgnację cery.

Produkty marki Bonimed znajdziecie Państwo w zakładce „Suplementy ziołowe” oraz „Herbaty”.

Aktualności

1 2 3 4 5