Moje konto Moje konto

Korzeń cykorii Podróżnika 50g Kawon

4.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: 5909990013517

Waga: 0.05 kg

Producent: Kawon

Opis produktu Korzeń cykorii Podróżnika 50g Kawon

Nazwa produktu leczniczego: KORZEŃ CYKORII PODRÓŻNIKA – Cichorii radix

Postać farmaceutyczna: zioła do zaparzania

Zawartość opakowania: 50g

Skład: korzeń cykorii podróżnika (Cichorium intybus L., radix)

Wskazania do stosowania: Tradycyjnie stosowany w łagodzeniu objawów związanych z zaburzeniami trawiennymi, takimi jak uczucie pełności, wzdęcia, spowolnione trawienie oraz w okresowej utracie apetytu. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny przeznaczony do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Przeciwwskazania: Uczulenie na korzeń cykorii podróżnika i inne rośliny z rodziny astrowatych Asteraceae (dawniej złożonych Compositae)

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią występują działania pożądane nieopisane na tym opakowaniu, należy skonsultować się z lekarzem.

Interakcje: Nie zgłaszano.

Dawkowanie, sposób stosowania i droga podania: Młodzień od 12 lat, dorośli i pacjencji w podeszłym wieku: 1 łyżeczkę (ok. 3g) korzenia zalać 1 szklanką (250 ml) wody, ogrzewać do wrzenia i utrzymywać 3 minuty w stanie łagodnego wrzenia. Odstawić na 10 minut, przecedzić. Pić świeżo przygotowany odwar 1 dziennie.

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia: Nie zaleca się stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią.

Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Nie badano wpływu.

Działania niepożądane: Nieznane. Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nei u każdego one wystąpią.

Przedawkowanie: Dotychczas brak doniesień.

Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, w temperaturze nie wyższej niż 30oC, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów.

Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty.

Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu: R/0135

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl